My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa 5 ani in care husele de scaun au fost calarite acuma a venit randul sa le schimb,monmentan nu am gasit nimik sa imi placa,sunt in cautare,plus o curatenie in interior,si am renuntat si la captuseala de porbagaj ca imi facea numai praf alb.
    Attached Files

    Comment


    • Ce faina ti-o ramas tapiteria , a mea arata mai rau ca husele dupa ce le-am dat jos, pacat ca nu mai face huse tipu ala care mi le-o facut mie, daca vrei ti le vand pe ale mele ... 200 oiro dai un pupic lu rasulica al mic din partea noastra :P
      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

      Comment


      • Da iti dau doua cafele,nimik nou dor putina curatenie,si husele la spalat dupa trei luni,cred ca mult nu ma mai tin.
        Attached Files

        Comment


        • Ce zicetii de husele astea?merita costa 176 ron cu taxe incluse.
          Attached Files

          Comment


          • Scuze,sau pe culoare asta,care din ele doua?
            Attached Files

            Comment


            • Greu de zis , arata fain ambele modele , dar ia in considerare ca ai un copil si m-ai varsa una alta prin spate si tot timpul cele deschise se va vedea murdaria , eu le-as alege pe cele pe gri inchis , acu depinde calitatea lor , si cum se muleaza pe scaunele "troacei" aleia care tu o numesti masina unde le-ai gasit? pe net ?
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment


              • E greu sa gasesti niste huse care sa se muleze perfect , la 150 lei gasesti tapiserie noua , deci de ce sa nu te bucuri de scaune fara carpele alea pe ele? Sau poti cumpara o tapiserie pe care sa o pui peste cea de pe masina , se va aseza mai bine decat alte huse .
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by cosmin83 View Post
                  Scuze,sau pe culoare asta,care din ele doua?
                  eu husele astea le am pe masina. de la "umbrella@. vin perfect.
                  singura mea problema cu ele e ca au "gaura" pentru airbag si in timp se mai lasa putin pe marginea aia si nu se vede prea frumos crapatura aia pe lateral, pe care o vezi cand deschizi portiera. in rest nimic de reprosat.
                  totusi, cred ca e mai buna varianta cu tapiserie de origine pusa ori peste cea veche, ori singura. nu mai stiu la ce pret sunt, dar daca e asemanator merita clar, si ca aspect si ca rezistenta, se cauti o tapiserie pe aici ( la planetara sau la altii )

                  Comment


                  • Cred ca le mai las pana in toamna sau daca gesesc ceva pe dincolo,am spalat husele si le-am pus inapoi,nimik nou azi am spalat masina interior exterior si motorul l-am sters cu o carpa uda,dar am uitat sa fac o poza la motor dar o sa fac maine.
                    Attached Files

                    Comment


                    • nu te supara, te rog, dar am o problema cu husa de volan si cu cotiera.
                      ar da mult mai bine fara husa volan si cu o cotiera simpla, ca cea de origine.

                      Comment


                      • Husa de volan am puso din motivul ca pielea de pe volan a inceput sa se faca urat,dar cred ca in toamna o sa il inbrat in piele,ma costa 150 ron e mult?iar cotiera ma ajuta la drum lung,cea de origine e fragila,daca ma las cu cotul prea tare se rupe.

                        Comment


                        • nu e mult 150. eu am avut cotiera de origine si nu s-a rupt. si am avut 90-95 kg. dar era armster si costa vreo 200-300 de lei. acum am din cea din link si vad ca nu se rupe. nici nu ma proptesc pe ea cand ma ridic de pe scaun (acum avand 100 kg )da pot sprijini foarte normal cotul. la a ta ma deranjeaza plasticul ala cromat. in rest ar fi ok. dar normal ca faci cum vrei, ca e a ta.

                          Comment


                          • Atunci cand vin in toamna o sa il inbrac in pile,iar pe cotiera o sa ii pun folie de carbon argintie in loc de nichel.

                            Comment


                            • sigur o sa arate mai bine.

                              Comment


                              • O sa arata mai bine cu siguranta,deja nu mai suport nichelul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google