My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da de nu mai poti de mine sau de o cafea,eu intru in fiecare zi,dar cum vrei tu.

    Comment


    • Un demachiatto mare te rog si un cola .. si un pachet de Winston
      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

      Comment


      • Ok boss si o femeie nu?

        Comment


        • Femeie nu ca ma rupe Cristina , si pe tine
          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

          Comment


          • Azi i-am facut revizia la 140,000km,schimbat:
            -ulei dacai oil 10w40 cost schimb 20 ron.
            -filtru ulei
            -filtru aer l-am schimbat eu
            -filtru de motorina tot eu l-am schimbat
            toate piesele de origine,costul pieselor se vede in poza.
            Attached Files

            Comment


            • no offence dar pare ca tii la masina... si totusi de ce ai ales mizeria aia 10w40?

              Comment


              • La masina tin,dar am incercat cu ulei castrol dar se pare ca nu ii prieste im manca ulei cu el,si de aia am trecut inapoi pe dacia oil,si de cand am bagat oil nu imi mai maca ulei,ce alt ulei sa ii bag?

                Comment


                • ce curat e filtrul vechi de aer. se vede ca nu stai in bucuresti. sa-l vezi pe al meu cand il schimb... cati km ai cu el ?

                  Comment


                  • un full sintetic 5w 40 as fi ales eu ( valvoline, castrol Edge Turbo diesel, ) sau 0w40 mobil 1 New life, Castrol Edge

                    Mizeriile astea 10W40 merg folosite doar vara, 5000 de km/schimb, e ulei aproape mineral

                    Comment


                    • dupa mine, cel mai bun pentru dci e elf evo sxr 5w40.
                      in general 5w40 nu sunt full sintetic. nici castrol edge. doar mobil new life, din ce ai enumerat tu.

                      Comment


                      • B997NDL-toate filtrele le schimb la 10,000km,dar urmatoarea revizie o sa ii bag elf evo sxr 5w40,si daca nici pe asta nu il vrea il schimb cu alta marca,merg pe mana ta,tu uleiul asta il folosesti?

                        Comment


                        • da, de vreo 4 ani si e foarte bun. inainte, frate-miu punea dacia oil.
                          oricum, e diferenta clara.
                          uite aici... 5 litri cu doar 135 lei si livrare gratuita. de la ei am luat ultima data si voi lua si pe viitor. cel mai convenabil.

                          Comment


                          • Mersi frumos de pont,cand vin de dincolo il schimb.

                            Comment


                            • si eu tot asa ceva am bagat la ultimul schimb luat tot de la ei
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • Si cum ti se pare,e tot asa zgomotos motorul sau mai silentios?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google