My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea sa dau 10 like.

    trimis de pe mobil
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • Mecanicii /service-urile de genul asta isi dau singuri cu "stangul in dreptul" e doar o chestiune de timp pana cand nu vor mai avea o paine.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Da dar pana isi dau seama isi bat joc de masiniile noastre,m-am interesat si se poate schimba burduful,dar ca acosta undeva la 150ron.

        Comment


        • Bai frate...cum 150 ron burduful??? Din ce este facut? Are stantat 925 pe el??))
          Si daca este cu tot cu manopera tot este mult ca manopera nu este mai mult de 50 ron....

          Comment


          • Asa sunt preturile la mine in zona,dar cred ca o sa fac singur dupa videoclipul lui cristi.

            Comment


            • astea sun preturile peste tot la piese de origine.

              https://www.piesenet.ro/Angrenare-Ro...etara-spre-C.V.


              si asta e un magazin ieftin.

              Originally posted by enc_edy View Post
              Si daca este cu tot cu manopera tot este mult ca manopera nu este mai mult de 50 ron....
              asta crezi tu. mai verifica preturile.
              50 de lei e prostia aia de catadioptru din bara. UNA ambele, 100...

              de exemplu, de ce e bratul stergator dreapta 50 de lei, iar cel stanga, 95 de lei ?


              Last edited by B997NDL; 24 March 2016, 22:07. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Am schimbat rotile de vara iar la janta cu burduful rupt avea putina vasilina,credeti ca mai pot circula pana in toama asa?

                Comment


                • nu poti sa improvizezi un burduf dintr-una de "pejos" sau altcveva ? vorbesc serios
                  Autopiesa.ro - Cumpara piese auto la cel mai bun pret - Retur gratuit in 30 de zile - Livrare in 24H! Info si comenzi: 0786801010, 0729868444, 0746056840!


                  uite aici ASAM. cat de prost sa fie un cauciuc ? la 40 de lei e ok.
                  Last edited by B997NDL; 24 March 2016, 22:30. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Am schibat burduful cu unu nou,total cost 75 ron.

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      nu poti sa improvizezi un burduf dintr-una de "pejos" sau altcveva ? vorbesc serios
                      Autopiesa.ro - Cumpara piese auto la cel mai bun pret - Retur gratuit in 30 de zile - Livrare in 24H! Info si comenzi: 0786801010, 0729868444, 0746056840!


                      uite aici ASAM. cat de prost sa fie un cauciuc ? la 40 de lei e ok.
                      http://www.daciashop.ro/burduf-plane...acturer_id=155
                      Sa nu faceti prostia sa luati burduf de asam. Sau luati si o sa aflati ca poate fi si prost un cauciuc...
                      My ride

                      Comment


                      • burduful o fost 22 de ron si manopera 50 ron,nu stiu ce marca este.

                        Comment


                        • Eu am pus un burduf de asam si am bagat vaselina special pt planetara. a doua zi era umflat burduful de ziceai ca.s chilotzii oanei roman!
                          My ride

                          Comment


                          • Pana acuma e ok la burduf si am facut deja 1000km,si marti plec in Italia vreo 4 luni sper sa nu cedeze ca acolo sunt preturi de cocaina,fac in jur de 6000km.

                            Comment


                            • Masina se apropie de 180.000km ce ziceti sa ii schimb si pompa de apa?pana acuma nu am schimbato deloc doar chit distributie si chitul de accesori.

                              Comment


                              • Parerea mea e sa o schimbi. Eu am schimbat-o la 120 000 si incepuse deja sa dea semne de oboseala, mai tinea un maxim 10.000 km. La tine e minunat ca a tinut 180 000 km
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google