My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o mare problema cu cadura,cand merg normal nu imi baga caldura si nici furtunele tur retur de la bidon nu mi se incalzesc sunt reci orcat aj merge,iar cand merg mai turat adica la 3000 de ture mi se incazeste si baga caldura,ce ar putea fi?

    Comment


    • se poate in mare parte sa fie termostatul, vezi ca e cam 40 ron la reprezentanta unul.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • frumos golanu
        interesant modelu la jante se potriveste pe culoarea ta
        Numa` bine

        Comment


        • Cu bun gust, da cat ti-a luat sa iti scrii numaru pe oglinzi? Ca e 20 de lei o oglinda noua, cred ca ti-a luat in jur de 50 lei sa scrii si cati oameni ai auzit tu sa le fure oglinzile la logan? Doar o parere n-o lua de rau

          Comment


          • E sticker pe oglinda
            Frumoasa masina !
            sigpic
            !

            Comment


            • S-ar putea sa fie termostatu problema, sa fie blocat pe deschis sau sa nu inchida perfect...uitate la furtunu ce intra in radiator(tur), nu ala de la vasul de expansiune...dar acuma iarna ii clar ca se incalzeste mai greu, si iti vine mai tarziu caldura...

              Comment


              • dar am observat ca daca merg mai sportiv se incalzesc furtunele,cand merg normal deloc sunt reci,ar putea fi sonda,si un termostat costa la ei la dacia 240 ron,eu cred ca ar fi mai bine sa o pun pe test,azi sa mai ivit inca o problema,placutele trebuie sa le schimb or ajuns pe fier cred, cand pun frana huruie,dar uneori si in mers,maine daca e timp frumos arunc o privire la placute

                Comment


                • Originally posted by SoSoRyNeL View Post
                  Cu bun gust, da cat ti-a luat sa iti scrii numaru pe oglinzi? Ca e 20 de lei o oglinda noua, cred ca ti-a luat in jur de 50 lei sa scrii si cati oameni ai auzit tu sa le fure oglinzile la logan? Doar o parere n-o lua de rau
                  mie mi le-au furat nenorocitii!)
                  Frumoasa masina Cosmin,foarte ingrijita,simpluta,la locul ei.
                  Sa auzim de bine.

                  Comment


                  • Ai urmat niste sfaturi , e de bine.Incepe sa arate bine masina,Sa o stapanesti sanatos.
                    Satisfac blonde pe gume Turbo.

                    Comment


                    • multumesc pt urari si voi la fel,azi am fost pe munte si apoi la crivaia,la dus m-ia urcat apa la 4 lini,iar la intoarcere fiind mai multa vale am coborat la punctu mort mi-a urcat apa la 2 lini si apoi mia scazut linile dupa aia mi-a urcat din nou,si cateva poze de pe munte si crivaia,a fost o zi superba,necesita cata miscare dupa atatea mancaruri
                      Attached Files

                      Comment


                      • am uitat si poza inportanta,scuze
                        Attached Files

                        Comment


                        • am schimbat placutele inainte de sarbatori,erau praf,azi mi-am facut timp sa pun poze si ce poze
                          Attached Files

                          Comment


                          • imi plake mult masina ta.. vreau sa imi pun si eu paravanturi dar multi zik ca zgarie geamul este adevarat ? si vroiam sa te mai intreb de foliile de pe stopuri , politia nu zike nik de asta ?

                            Comment


                            • pune si tu poze cu masina cu jantele de la postul 105,sa vedem cum dau pe masina,bafta.

                              Comment


                              • arata ft bine masina felicitari mar interesa de unde ai luat husele si la ce pret si stopurile cu ce le-ai facut fumurii cu sprei sau cu folie...dk vrei poti sa ma adaugi pe messenger mai discutam id: kopilul_1990

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google