Bh 09 zta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bh 09 zta

    Salutare tuturor!

    Masinuta mea este un logan din 2008, 1.6 8v, cu
    -AC
    -servo directie
    -geamuri electr. pe fata si spate
    -inchidere centralizata
    -abs

    Nimic fancy, masina de serie
    Cateva poze mai jos:

    Pareri si sugestii sunt bun venite!
    Attached Files

  • #2
    E frumoasa, ingrijita. Pai daca vrei sa faci ceva la aspect, ai putea sa o cobori si sa o vopsesti integral pentru inceput.
    Bafta
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      De inceput eu zic sa ii scot cromul de la grila. Ce modificari ai vrea sa ii faci?
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #4
        citind forumul si vazand ce sa mai facut la alte masini am sa modific:
        filtru polen
        folie stalp
        ceasuri prestige
        geamuri fumurii
        Cam atat deocamdata. Va tin la curent.

        Comment


        • #5
          Sa ai grija de ea in continuare!
          Am si eu o potaie d`aia capul mai mare de 3 ori decat corpul,insa nu am pus`o deocamdata in masina
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Noi asteptam gemeni de aia sunt 2 catelusi in geam

            Comment


            • #7
              Pune-i folie si colant pe stalpi, o sa ii schimbe mult aspectul.Eventual oglinzi de mcv, asa pentru inceput
              Tinc fest !!

              Comment


              • #8
                nu prea imi place culoarea, insa dotarile da !

                un portbagaj clean, suspensie, jante, bad boy eventual, folie, muzica, bara mcv, bani sa fie ca o faci tu ;)

                bafta in continuare
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  @Kalimera22: mersi, urmeaza sa pun folia, vedem cum iese.

                  @Tudor": inainte sa-mi cumpar masina am avut o singura dorinta: sa nu fie de culoarea asta. Si iata ca chiar de asta am dat.

                  Adevarul e ca dupa 7 luni de utilizare si vreo 13mii de km parcursi cred ca deja mam obisnuit cu el. Culoarea ii face un candidat bun pentru acel look de bad boy......

                  Comment


                  • #10
                    Si eu la fel m-am ferit de culoarea si pana la urma exact culoarea asta sa nimerit sa fie.Oricum mentinuta curata, cu jante si o folie autorizata si pentru geamurile din fata e foarte ok.E adevarat e pretentioasa culoarea, pacat ca nu e metalizata, ca multe "panze de paianjen" mai are!!
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #11
                      Intradevar culoarea nu e cea mai frumoasa,dar masina arata bine si asta conteaza.Presupun ca ai la ea si jantele de aliaj.Bafta sa ai de masina si drum intins.

                      Comment


                      • #12
                        Asteptam folia pe masina, desi pe culoarea ta nu va da asa bine, oricum vara e ceva mai racoare in masina cu folia pusa.
                        Vezi sa pui 5% spate si 75% pe fata ca sa fii legal.

                        Comment


                        • #13
                          @Vlad24: nu am din pacate, a fost ramasa din leasing, am primit asa cu jentile acestea de dacia.
                          @Kalimera22: panzele de paianjeni exista deja dar nu se vad numai de aproape(5 cm)

                          mai atasez niste poze din vremea cand am vazut-o prima oara.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            bine ai venit printre noi, spor la modificari cu gust si utile !!! Sa ai grija de loganul tau pentru ca si el va avea grija de tine sa te plimbe peste tot ! ! ! Respect ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #15
                              @B-64-MVP:multumesc de urare.

                              De bun simt doar atat ca chestii cromate nu prea vreau pe el :P. Bariere mai mult de tip financiare exista. Dar voi incepe cu cateva chestii usoare: aparatoare noroi. ma duc sa caut sapt asta si o sa montez pe masinuta.

                              2 poze cat de incapatoare poate sa fie portbagajul loganului de 1 Mai
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google