Dacia Logan B 304 SGM - (Castigator Campionat Cea Mai "tiganita Masina" Editia 2011)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce sa mai un ......... adevarat muscle car.

    bravo

    Comment


    • Ce super se aude varu asta, ca un adevarat muscle car . Spor la lucru in continuare
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Jos palaria!!! No comment.

        Comment


        • deja pe mine ma sperie... app citi caluti va avea...
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • frumos... nota 10! Sa vina aia de la DACIA sa ia niste notite.
            "cati santeti?!?"

            Comment


            • Bestial, maestre!

              Felicitari! Si.. multa sanatate, ca-i mai buna decat toate! Restul se fac.

              Comment


              • SGM bmw-u il mai ai ?
                Its just a car ...

                Comment


                • deci cum se aude motorul ala

                  felicitari
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Am nevoie de 2 distantiere 4x100 de 10 mm latime cu centrare 60.3 (Renault), prefer sa fie din aluminiu la pret rezonabil. Daca are cineva sa ma anunte.

                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                    Comment


                    • Deja e superb numai dupa sunet abea astept sa o vad finalizata.

                      Comment


                      • poti suna aici, o firma din cluj care face asa ceva:
                        ALSTEEL-0720960004.
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • adevarate istorie a scris nr SGM !
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • Observ ca ai rezolvat problema cu ceasurile, foarte bine asa!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Le-am legat dar nu indica bine,asa ca am vb cu un baiat electronist sa vadem ce solutie gasim pentru turometru. Indica mai mult avand 2 impulsuri in plus.

                              Originally posted by emylogan View Post
                              poti suna aici, o firma din cluj care face asa ceva:
                              ALSTEEL-0720960004.
                              Asa pot sa le fac si eu si nu ma costa nimic dar ma gandeam ca are cineva facute, sa castig timp.
                              Last edited by unicul_sgm; 21 November 2010, 22:55. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by unicul_sgm View Post
                                Le-am legat dar nu indica bine,asa ca am vb cu un baiat electronist sa vadem ce solutie gasim pentru turometru. Indica mai mult avand 2 impulsuri in plus
                                Daca stii ce frecventa are semnalul care vine de la motor la 1000rpm, 2000...etc iti fac eu un dump pentru eepromul din bord, sau chiar un eeprom scris gata, doar sa-l inlocuiesti pe cel din bord.
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google