Logan 1,6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dany_DNY
    replied
    Cosmin, nu prea conteaza cum arata ... ma multumesc ca numai se incing asa tare si ca merge ok masina !

    Astazi am recolantat unele elemente si proiectoarele le-am inegrit din nou ! In poze nu sunt proiectoarele montate ...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    vezi ca ai reusit ... nu e lucrare de nota 10 dar merge ... nu prea ai tras de ea ..

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    @94DYN - multumesc

    @NZN - au pus mana altii inainte mea ...

    Leave a comment:


  • FloNZN
    replied
    Sarma la putereee) bine Gutaaa)...
    sa nu pui mana ca te arzi...:P

    Leave a comment:


  • 94DYN
    replied
    Frumoasa blonda ta , sa o conduci cu placere

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by Dany_DNY View Post
    Astazi s'au invelit balaurii

    Initial nu credeam ca este atat de grava treaba, am luat niste coliere am rupt cateva ... dupa am luat sarmaa si sa rezolvat treaba ), nu este foarte estetic dar asta conteaza foarte putin spre deloc

    M-am chinuit vreo 4 ore impreuna cu tata, ca impresie mi se pare ca trage la fel de bine ca si cand este rece, dupa ce o alerg ... inainte sa pun banda pe serpi, dupa 2-3 forje se simtea ca tragea mai prost din cauza caldurii !

    Bara din fata inca nu este gata, este la vopsit ... pe saptamana viitoare va fii gata !
    Daca e vorba de asa cred ca pe ai mei ii tai si ii dau jos ca sa ii infasor.Cu ocazia asta le fac flansa cu suruburi,la nevoie ii demontez usor fara sa mai tai.

    Leave a comment:


  • sorin17
    replied
    Ai pregatit-o pentru mioveni?

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    Astazi s'au invelit balaurii

    Initial nu credeam ca este atat de grava treaba, am luat niste coliere am rupt cateva ... dupa am luat sarmaa si sa rezolvat treaba ), nu este foarte estetic dar asta conteaza foarte putin spre deloc

    M-am chinuit vreo 4 ore impreuna cu tata, ca impresie mi se pare ca trage la fel de bine ca si cand este rece, dupa ce o alerg ... inainte sa pun banda pe serpi, dupa 2-3 forje se simtea ca tragea mai prost din cauza caldurii !

    Bara din fata inca nu este gata, este la vopsit ... pe saptamana viitoare va fii gata !
    Attached Files

    Leave a comment:


  • o8MeLC
    replied
    serpii conteaza !

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    Saptamana viitoare o sa ii invelesc ... sa termin treaba cu bara

    Maine ma apuc de finisat la ea ...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    lasa bara , inveleste serpii

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    Jelly - mersi pt poze inca odata
    Cosmin - nu e vorba de invatat ... nu am gum, pe plecare patineaza grav ! Daca o sa ma dau la Mioveni o sa pun toyo pe fata

    Se lucreaza la bara fata ...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    sa-l inveti pe nea Vasile sa faca plecari ... a zis ca e pregatit pentru Mioveni, sa faca show

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Azi dimineata.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • preda_arycy
    replied
    cu placere dani !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google