Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ca sa l iau galben ci sa l iau cu dotarile pe care le dadeau pentru taxi..oricum m au vrajit si la altele, cum ar fi ca pe abs plus nu este gri cometa si oscilam intre asta si alb..si am luat alb...si a doua zi in parcare un abs plus gri comete..in fine, scuze de offtopic
    sigpic

    Comment


    • Salut! Referitor la intrebarea ta, am luat autocolant si l-am lasat la soare sa fie mai maleabil si l-am lipit pe sigla, apoi am taiat cu atentie excesul. Era vara si s-a lipit foarte bine.
      Mie nu mi-a placut deloc culoarea galbena, dar de un timp incoace m-am obisnuit.
      Pun si cateva poze de sezon :

      DSC08517.JPG DSC08523.JPG
      DSC08525.JPG DSC08522.JPG
      sigpic

      Comment


      • sunt frumoase pozele

        Comment


        • si ce daca e galbena tre sa te bucuri ca esti singurul cu masina galbena. Frumoasa si de bun gust. Bafta in continuare...
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • ...foarte frumosa masina....prelungirile nu prea imi plac....imi place ca este ingrijita......bafta

            Comment


            • Off topic.A ta,RTR-ul si YUS-ul sunt masini frumoase.Daca tot ne-ati onorat cu prezenta la regionala,de ce nu veniti la intalnirile L.c.Bacau.Eu cred ca o sa gasim subiecte de discutie si sa ne dam cu parerea.Va asteptam.eu unul am conturi si pe alte forumuri de tuning,acolo ma 'intitulez' Kelburtos.
              Last edited by KELBURTOS; 13 February 2010, 21:33.

              Comment


              • MishuRS- ms frumos, erau si mai frumoase daca le faceam cu o camera si nu cu telefonu
                emylogan- In Bacau sunt sute de logane galbene, deci nu prea sunt singurul. Bafta si tie!
                azaburi- nici mie nu imi plac asa tare prelungirile, dar pana la noi investitii, le las asa. Noroc!
                BC08VDS- multumesc de aprecieri, incerc sa vin la intalniri, chestia este ca prietenii mei au si alte masini si au cam lasat loganele pe plan secund.
                sigpic

                Comment


                • Salutare! Ca sa nu moara topicul, m-am gandit sa arat ultimele modificari aduse masinii mele, si anume o bara fata de la Pilot si bandouri vopsite in culoarea caroseriei.
                  E doar inceputul seriei de modificari, mai urmeaza multe. Initial am vrut sa imi fac o bara fata la comanda dar costa foarte mult, de aceea m-am gandit la o bara pilot, dar am avut mari batai de cap sa o fac sa se imbine cum trebuie.
                  Poze cu bara montata nu am, dar o sa pun dupa sarbatori.
                  DSC08599.JPG DSC08603.JPG
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by spartacus_mf View Post
                    MishuRS- ms frumos, erau si mai frumoase daca le faceam cu o camera si nu cu telefonu
                    emylogan- In Bacau sunt sute de logane galbene, deci nu prea sunt singurul. Bafta si tie!
                    azaburi- nici mie nu imi plac asa tare prelungirile, dar pana la noi investitii, le las asa. Noroc!
                    BC08VDS- multumesc de aprecieri, incerc sa vin la intalniri, chestia este ca prietenii mei au si alte masini si au cam lasat loganele pe plan secund.
                    BC08VDS=KELBURTOS acum.Stiu Am vorbit si cu Yus.La el loganul e pe planul 2.Mi-am facut o impresie proasta de spre el dar m-am razgandit cand am schimbat doua vorbe cu el.

                    Comment


                    • super misto masina... bafta ... si muuuulti km fara incidente...
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                      Comment


                      • Metalman- ms frumos, multa bafta si tie!
                        Intre timp am tot cautat o bara spate care sa imi placa dar nu am gasit mai nimic, de aceea m-am hotarat sa o modific pe cea existanta. Pun o poza cu ea in lucru, cam in 2 zile va fi gata. Urmeaza sa fac acelasi lucru si la praguri si eleron.

                        DSC08662.JPG IMG_5921.jpg
                        DSC08618.JPG
                        sigpic

                        Comment


                        • arata frumos bara fata , imi place

                          cea de pe spate ar trebui sa o faci mai joasa, vezi si tu sa fie la nivel sau aproape la nivel cu cea din fata. daca tot o modifici fura si tu idei de la altii( gen sa astupi locul unde-i " cuiul " ala, gaura la esapament, etc ), asta daca nu vrei sa o faci sa fie " unica "

                          bafta ;)
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Ma bucur ca iti place, sa stii ca m-am gandit si eu sa astup locul de la cuiul de remorcare dar trebuie sa pastrez si aspectul practic al masinii. Barele si pragurile sunt cam la nivel, as avea eu multe in cap dar nu prea sunt posibilitati. Sa vad ce o sa iasa la final. bafta!
                            sigpic

                            Comment


                            • Azi daca tot am avut timp mi-am montat faruri angel eyes. Multumesc colegului alin_ti_1031, ca de la el le-am luat. Ca prima impresie arata bine, dar astept sa vad seara daca se vede ceva cu ele fara xenon.

                              DSC03506.JPG DSC03502.JPG
                              DSC03479.JPG DSC03487.JPG
                              sigpic

                              Comment


                              • foarte tare!!!!
                                bravos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google