Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si mie imi place cum arata cu negru, ca acum e prea mult galben. Am sa o fac cu negru dar mai greu cu vremea care nu prea permite.
    sigpic

    Comment


    • Zis si facut, a iesit super cu partea de jos neagra, in realitate arata mai bine ca in poze.

      DSC07180.JPG DSC07187.JPG
      DSC08685.JPG DSC08686.JPG
      sigpic

      Comment


      • tare combinatia asta galben-negru...spor la modificari

        Comment


        • Frumoasa masinuta.
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • Frumos frumos....
            Senzorii de parcare nu se pot vopsi?

            Comment


            • Multumesc frumos de aprecieri, senzorii am vrut sa ii fac galbeni de la inceput dar vopsitorul a zis ca nu mai merg dupa aia, nici mie nu imi place cum arata negri.
              sigpic

              Comment


              • Salut! Am facut cateva poze cu masina in drum spre bunici, ca sa mai dezgrop topicul. Pragurile tot nu le-am vopsit, dar sper sa le fac saptamana viitoare si am sa vopsesc si eleronul si senzorii de parcare( sper sa mai mearga dupa aia).

                loganu meu 062.jpg loganu meu 063.jpg
                loganu meu 081.jpg loganu meu 083.jpg
                loganu meu 086.jpg loganu meu 066.jpg
                loganu meu 075.jpg loganu meu 101.jpg
                sigpic

                Comment


                • foarte frumoasa masina ta, chiar imi place. cred ca iti trebuie niste arcuri si un clean look la prtbagaj... BAFTA in continuare...
                  "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                  Comment


                  • nu ai avut pana acuma probleme la semafor ? sau cand erai oprit undeva ? ...sa se urce lumea la tine in masina , si sa creada ca e taxi

                    Comment


                    • incearca asta mi se pare destul de interesant...
                      Attached Files
                      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                      Comment


                      • foarte frumos...imi place masina

                        PS:daca ai face si portbagajul asa
                        Attached Files

                        Comment


                        • emylogan-- multumesc, si mie imi place masina ta, mai ales cu arcurile sport pe ea. La un portbagaj clean ma gandeam si eu, poate o sa pun in practica. bafta!
                          Loganu-- am avut probleme de genul asta , dar in trecut, acum nu mi se mai intampla deloc.
                          MishuRS-- ca de obicei ma surprinzi in mod placut cu talentul in photoshop. Ar da super cu portbagajul si bara clean, daca nu ar fi vorba de vopsit nu as ezita sa le fac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut, felicitari pentru masina, chiar imi place cum a iesit. Din partea mea zic sa lasi senzorii asa ca da bine contrastul, putin negru nu strica, portbagajul ar merge clean si putin mai lasata masina. Asta e parerea mea, felicitari si bafta la modificari !
                            sigpic

                            Comment


                            • Si mie imi place masinuta , cum crezi ca ar da toata un contrast negru-galben adica sa faci jantele negre
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • eu ma gandeam la contrastul asta
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google