Uau :d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uau :d

    Salut am decis si eu dupa o perioada lunga de timp sa va arat si eu masinuta mea , am facut ceva modificari la ea , in mare parte la exterior :Stopuri fumuri , faruri angel eyes , geamuri ionizate ( azi montate ) neon cu led sub si cam atata..spre sapt. care vine o sa pun si niste spoilere ( nimic special , din cate am inteles eu se numesc fusta deci nu e un body kit aia pe la vara cand stau mai bine cu finantarea )
    Mentionez ca pozele sunt facute noaptea cu celularu si pe frig.
    Attached Files
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

  • #2
    Rudy nice car!!!! un mic sfat daca imi permiti nu sunt eu expert in estetica dar iti recomand totusi sa nu pui fustele acelea(arata oribil)!!!! Si te asteptam la o intalnire la Timisoara cand vei avea timp
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • #3
      Zimi si mie mai multe despre geamurile ionizate.
      Preturi,transparenta,fata,spate si cat a durat.

      Comment


      • #4
        nu prea se intelege mai nimic din pozele astea,oricum nr de inmatriculare e tare de tot

        Comment


        • #5
          Pai momentan nu prea mai am bani adica am ceva pus deoparte dar aia sunt pusi cu candu la un dvd player pt masina eu am vazut la un taximetrist in lugoj acele fuste , si daca sunt prinse cum trebuie si sunt vopsite cu meserie dau cat de cat bine , pana la vara cand o sa pun un kitt complect o sa vad daca nu dau bine le dau jos , pana atunci stau pe tusa cand pun kittu pun si suspesi noi toba si filtru sport.
          Anyway merci de sfat , orice gen de sfaturi sunt binevenite ( bune sau rele )
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • #6
            da, ar trebui sa tragi niste poze mai calumea .oricum sun belea stopurile, farurile, neoanele .....alteceva ce mai ai pe ea ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              @dukone pai eu am dus masina vineri seara si duminca seara a fost gata , ei mi-au dat geamurile jos si le-au dus la pitesti la o firma din cate am citit pe certificate de la RAR lunata spate si geamurile spate 70% si geamurile fata 30%,toata chestia asta m-a costat 450 de ron.Firma care le-a facut e una din pitesti.Daca vrei lasa un pm si maine iti dau nr si adresa lor
              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

              Comment


              • #8
                si eu le am tot fumurii dar am fost cu masina la pitesti si in cateva ore au fost gata . In plus nu m-a costat 450 lei ci 300 ....hmm......cine ti le-a dus l-a facut? La SEND` 92 pitesti?
                sigpic

                Comment


                • #9
                  La ei le-am facut dar na....eu le-am dus prin niste cunostinte de la autoeuropa probabil de aia diferenta de pret , oricum daca mergeam eu la pitesti pica ceva mai scump , pai pe ea inafara de cele spuse nu prea mai am nimic , pana luna viitoare o sa pun un dvd ...si in vara o investitie mai mare kitt complect toba sport filtru aer jenti cu bun simt si kitt xenon
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • #10
                    @dukone,Am geamuri ionizate de cca2ani si nu am nici o pb cu ele,adevarul ca le-am ferit de zgirieturi sau de chimicale,le curat cu "pis-pis" din acela banal de curatat geamuri,
                    Folia ar arata mai bine,(depinde de gust)dar zic ca e mai sensibila -se matuieste mai repede.
                    Eu sunt fff multumit de geamurile ionizate,doar pe spate sunt mai inchise,iar in fata vizibilitatea e OK
                    Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                    Comment


                    • #11
                      nice car..pune niste poze mai clare..eventual ziua sa vedem mai bine ..spor la modificari

                      Comment


                      • #12
                        ale mele asu vreo 2 ani jumate .....tot fara probleme dar am aflat ca trebuie sterse cu spirt + tifon......eu asa le sterg
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          rudy, azi ai fost in tm, pe la ora 18, spalatoria de pe str. lidia, unde intoarce 19-le ?...intreb, ca am vazut un logan asemanator cu al tau, dar nu-i mai retin numarul...avea acele "prelungiri" si arata destul de "ciudat". cu alea pe el, pare o masina mult mai inalta si mai ingusta decat e de fapt, cu roti ca de bicicleta, asta daca nu pui unele mai late. mai bine cobori suspensia si lasi deoparte prelungirile; parerea mea...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            stai linistit seba ca vine si suspensia sport, roti mai late. face omu dar mai incet, il tin vecinii de buzunare.
                            cit despre fuste, numa sa le puna ca-l aburim noi cum sa faca sa arate bine
                            RUDY tata, sa faci bine sa ne vizitezi sa vedem si noi un UAU pe viu, o filmam si pe youtube cu ea .

                            promitem ca te scoatem la o ANA LUGOJANA cind da caldura
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              Nu stiu ce sa spun in legatura cu fustele alea....eu am vazut azi un taxi aici in lugoj avea fuste ...era lasata jos si arata destul de frumos avand in vedere ca tipu a cumparat masina busita si a facut-o practic de la 0.Daca il mai prind o sa-i fac o poza.Maine pun si eu niste poza mai de doamne ajuta
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google