ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa pice, dar sa vina caldura
    app. nici azi nu am avut stare, am intors folia la celalat display si am activat martorul de usi deschise in bord , contactori am pusi odata cu alarma, martorul se aprinde inclusiv la deschiderea portbagajului
    Last edited by nicu_rcn; 4 January 2011, 17:58.
    sigpic

    Comment


    • se dezlipeste si pe frig

      Comment


      • daca te referi la portbagaj, da, merge si pe frig
        ps: la mine nu se aprindea martorul de usi deschise, deoarece e ambiance
        sigpic

        Comment


        • a mai trebuit sa activezi ceva din UCH? sau ai tras doar firul de la bord la uch?
          sigpic

          Comment


          • nu, nu am mai activat nimic doar am tras firul de la pinul 20 mufa maro din uch pana la pinul 12 din ceasuri, mufa gri, dar atentie, eu am bord de prestige, pe bordul de ambiance nu exista led si nici rezistenta, deci trebuiesc puse si alea.
            sigpic

            Comment


            • si pun si 3 poze cu "marea lucrare"
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • uite poza modificata care ai cerut-o pe thread-ul cu masini preparate
                Attached Files

                Comment


                • daca reusesti sa vopsesti si partea neagra din bara ar fi perfect
                  multumesc frumos oricum
                  sigpic

                  Comment


                  • n am ambiance, am led tot, stiam si ce fir trebuie tras , doar ca nu zicea pe nicaieri daca mai trebuie umblat in soft. mersi
                    daca vrei clean, io zic sa pastrezi sigla, arata mai bine pe astea mai vechi
                    sigpic

                    Comment


                    • geo, o sa vad cum o s.o fac, asa ma gandeam si eu sa pastrez sigla si incuietoarea (chiar daca am actuator nu am incredere in el)
                      ps: in legatura cu ledul, nu mai trebuie decat fir iti zic sigur, da sa fi atent ca merge doar pe contact (cel putin asa e la mine) prima data am crezut ca nu merge, dar mi.am zis,"hai sa incerc si cu contactul pus"...si surpriza, a mers
                      sigpic

                      Comment


                      • aha..deci probabil mai trebuie ceva ca sa mearga ca alea din fabrica tot timpu tre sa studiez problema
                        sigpic

                        Comment


                        • din cate ma gandesc eu e mai complicat adica trebuie modificat sa dea impuls fara contact eu m.as baga, sa fac modificarea asta la uch, daca rezolvi si se face usor sa.mi vinzi si mie pontul
                          sigpic

                          Comment


                          • am pe acasa si vreo doua laureate..ma gandeam sa ma uit ca poate e ceva din fire, mufe mai stiu io ce...daca e cu impulsuri cu electronica cu d astea o las balta )
                            sigpic

                            Comment


                            • scoate-i tot de pe portbagaj ...! ... si punei un eleron finut !

                              Ca sa fii mai sigur montezi al 2-lea acutator !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • o sa vad ce se poate face, pentru inceputul anului am alte planuri cu ea (oglinzi electrice, pe care o sa le ridic luni, geamuri electrice si xenon)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google