ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    fara sa deranjez pe postul altui membru cat costa asa ceva? sau: inelele de unde provin, de ce este nevoie de inca 2 si nu una, sudurile de care sunt? (doar intreb pentru propria mea stiinta si poate reusita, nu sa critic) multumesc si scuze!

    Comment


    • #92
      Originally posted by - Geo - View Post
      intra mult mai bine in viteza cu levieru mai scurt..nu ti mai ia 100 de ani sa calatoresti de la o viteza la alta )
      uni spun ,daca e levieru mai lung,cu atat intra mai bine,alti ,zic invers,ce sa mai cred,la autobuze si la tirurile ale vechi, de ce nu aveau schimbatorul mic??

      Comment


      • #93
        gruttz ce e cu intrebarile astea...cutiile astea sunt cu sincronizare, alea vechi de pe camioane era fara...aveai nevoie de forta ca sa intre bine, d aia erau si mai lungi, plus ca era pozitia inalta de condus si cutia era sub masina trebuia sa ai schimbator lung...da comparatiile nici nu si au rostu
        sigpic

        Comment


        • #94
          si la Logan de ce nu se da cabina in fata, ca la tiruri ??
          ps. It was a joke
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #95
            eu l.am taiat deoarece imi vine mai bine la mana la nivelul la care e acum
            ps a zis cineva k poate ma supar ca a intrebat pe threadul meu, nici vorba, chiar ma bucur pentru ca mai invat si eu cate ceva, deci puteti continua fara nici o problema
            sigpic

            Comment


            • #96
              azi am pus a doua plafoniera (cea din spate are leduri, d.aia se vede mai alba, o sa urmeze leduri si la cea din fata)
              si in sfarsit am reusit sa iau proiectoarele (nu am mai asteptat comanda, deoarece nici nu venisera in magazin, mi.am cumparat singur) sper sa le pun cat mai repede posibil
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #97
                sunt valeo, schimba becurile, pune osram
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • #98
                  ce atata nebunie pentru osram nenea..eu am varna H11 si lumineaza mai bine decat osramul ;)
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • #99
                    si eu le.am probat sa vad cum lumineaza si mi s.au parut ca lumineaza bine, acum sa vad cand o sa le "urc" pe masina, nu stiu ce marca sunt.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cat te-au costat proiectoarele ?
                      sigpic

                      Comment


                      • 90 lei proiectoarele + 56 suporti = 146 lei
                        sigpic

                        Comment


                        • Dragutze unele schimbari pe care le-ai facut, imi plac.
                          Succes in continuare
                          In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                          http://searchme71.blogspot.com/

                          Comment


                          • multumesc la fel si tie succes la tunarit
                            sigpic

                            Comment


                            • salutare,scuze nicu ca nu te am putut ajuta am avut niste probleme ma bucur ca ai rezolvat problema bafta la tunarit in continuare
                              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                              Comment


                              • Niste geamuri electrice ar fi bine daca i ai pune...eu am tot ambiance si am reusit sa le montez! In rest masina arata bine under construction...iti doresc toate cele bune si cat mai multe realizari!
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google