ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • visan_bogdan - nu face nimic, e bine ca am gasit
    dany_uhp - daca as gasi piesele (macarale, butoane si cablaje) la preturi rezonabile, as face si geamurile, macar pe fata
    azi am observat ca mi s.a ars becul din butonul de inchidere, dupa indelungi cautari am reusit sa gasesc un bec prin maruntaiele mele , si daca tot am umblat acolo, am rupt piciorusele alea doua de la protectia aia galbena si am intors.o invers, in felul asta am mai multa lumina in butoane cu becurile stock
    sigpic

    Comment


    • Pune niste leduri plate colorate si o sa arate belea.
      Work is for people who don't have time to play golf

      sigpic

      Comment


      • as vrea si eu, dar nu gasesc leduri , mi.a zis un prieten ca are el, insa are din alea de 5 mm, dar din cate mi.am dat seama merg si alea "bagate" acolo
        sigpic

        Comment


        • i-a smd-uri ! ... vb cu baietii de la daciashop !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • zilele astea am de umblat prin capitala si o sa.mi fac timp si de niste leduri, eventual daca stiti un magazin cu ceva de calitate, zona bucuresti noi - parc bazilescu... v.as fi reconoscator
            sigpic

            Comment


            • si inca o mica schimbare de look
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Ehh...asa mai merge.
                Dau bine farurile dar trebuie neaparat sa le vopsesti negru.
                Leduri uita-te pe zextar gasesti acolo.

                Comment


                • imi e cam frica sa le desfac, am incercat sa desfac stopurile de la megadrive si nu am reusit imi e frica sa nu se sparga sticla, pentru ca nu am desfacut si nu stiu daca as reusii, poate daca gasesc sa ma ajute cineva care a mai desfacut

                  apropo, din cate am vazut, si asta nu numai la mine, farurile angel de la megadrive sunt mai mici in inaltime decat farurile stock? ca am mai vazut la cineva care are mega drive ca tot asa avea locas intre capota si far...
                  Last edited by nicu_rcn; 19 December 2010, 21:37. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • proiectoarele alea nu s-au uscat..sa cada de acolo ?
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • a iesit bine bv
                      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                      Comment


                      • s.au uscat mai au putin si pica, am reusit sa iau si cablajul original la celelalte (sursa vitan 30 lei )
                        maine am alta treaba dar poimaine sigur vor fi inlocuite (asta daca tine si vremea cu mine)
                        sigpic

                        Comment


                        • Ai noroc , incepand de maine vremea se incalzeste in toata tara.
                          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                          Comment


                          • stiu si eu sper sa fie asa, si sa le pun sa scap si cred ca e gata pe anul asta, urmeaza geamuri electrice dar sa vad pe unde gasesc piesele la un pret bun, eventual dezmembrari, daca stiti pe undeva la un pret bunicel...help me!

                            zilele aste o sa.mi montez proiectotoarele, ok, toate bune, am si schema electrica, insa mai am o mica problema, cum fac sa se aprinda martorul in bord precablajul nu.l are, fiind ambiance.
                            Last edited by nicu_rcn; 21 December 2010, 00:35. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Ti am lasat pe mes un mesaj.De acolo am cumparat eu macaralele electrice+butoane+mufe la numai 250ron.Eu cred ca este destul de convenabil chiar daca sunt de la dezmembrari.Nu gaseam sub 300 pe la nimeni! Bafta Nicule
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • azi avand timp liber si vreme frumoasa m.am apucat de dezmembrat masina , am scos proiectoarele vechi, si le.am pus pe celelalte, rezultatul se poate vedea in poza (am facut gaurile putin mai mari dar s.a rezolvat cu silicon, in poza nu.s "rezolvate" deoarece poza e facuta pana sa termin treaba, doar cu bara pusa pe pozitie)
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google