My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca ar da bine modificarea...dar sa fie cu negru!
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • nu stiu ce sa zic,mie imi place asa cum este....dar daca tu crezi ca vine bine alta culoare acolo,hai sa vedem!te salut

      Comment


      • ba, te maninca... tot nu te dezlipesti de "codita de rechin style" Stai naibii potol, dupa ce ca ai pocit bunatate de spoilere cu prelungirile alea, acu te-a gasit brizbrizuiala pe ele?! Nu mai ai mult si te vad cu banda izolier pe stopuri si faruri !!!
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • jocker farurile le lasi asa? faruri stock + lupe universale nu te atrag?
          From Miami 2 Ibiza
          Voucher
          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

          Comment


          • Ti-ai gasit brobet A? Sau te-ai razgandit?

            Comment


            • mai jokere dar pot sa te spanzure astia ca nu faci si tu ceva la motoru' ala. parca m-as oftica rau la asa superbitate sa te fac la stop . da-te si tu pe langa mcd sa-ti imprumute ceva serpi..pune-i o admisie calumea....

              si dupa ce te-am injurat atata, merge si un sfat de stopuri pe led. arata asa frumos, ca daca vii cu ledurile si niste stoape, parca as incerca sa te ajut. macar cu lipitu' si ceva sfaturi. si daca nu mai ai nevoie de stopurile vechi, vorbim..

              daca zic si de interior ma iei la bateie la Poli, nu-i asa? oricum abia astept sa o mai admir putin.
              Last edited by razvanamza; 8 May 2010, 00:18. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Razvane.. nu le poti avea pe toate : si ext..si interior si muzica si motor, deodata. Cat despre facut la stop nu stiu ce sa zic , fara nici o modificare la partea motor ori ca mi se pare ori ca asa e , masina mea trage destul de bine si-s multumit.( nu-s reiser ca MCD )
                Ptr stopurile cu fullled sunt si eu! nu am gasit inca persoana care sa se bage la asa ceva ..sunt inca in cautari.

                Pe partea de interior/muzica am ceva planuri insa prioritate ptr acest moment au concediul din vara, iesirile la recreere din fiecare weekend etc etc. SUnt mult prea obosit pshihic ( de la munca ) ca sa bag banii in altceva si sa nu ma recreez..
                In urma drumurilor/ plimbarilor facute sapt trecuta prin tara am ajuns la o concluzie : nu se merita pentru mine jante cu 9 j si talon de 215/40/16 " , asa ca am renuntat la cautarea borbeturilor A . Drumurile pe care le avem , ma fac, practic, abonat al firmelor de roluire, vopsire si echilibrare a rotilor si chiar nu-mi doresc acest lucru doar pentru un moft.
                In legatura cu difuzorul, decizia nu este luata . Era o idee de face putin contrast .
                Pe partea de faruri pot sa spun ca lupele in far stock imi plac MAXIM. Din lipsa fondurilor pentru aceasta modificare voi ramane o perioada cu cele actuale.
                Multumita lui UFO , am stat si am analizat si cred ca undeva la sf anului sau anul viitor , masina va intra la vopsire integrala a acestei culori pe care o am acum ( visiniu mat)
                Camn astea sunt planurile si gandurile de acum...Daca pe viitor le voi modifica , sau voi adauga , va voi tine la curent !
                Numai bine tuturor
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • am vazut kis'ul astazi arata superb culoarea nu'l vazusem decat in poze , e supper! cum batea lumina se vedea putin locul semnalizarii de pe aripa cum este gol sub colant , da iti dai seama ca nu conteaza pe langa impactul pe care il are tot omul cand il vede!
                  asta zic asa ca fapt divers !
                  esti tare omule ! bravo!
                  ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                  Comment


                  • tare ca piatra...

                    Comment


                    • felicitari pentru masina ,e deoseita am vazuto la romexpo bafta in continuare
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • multumesc baieti La aripa nu este gol..ci chit care e alb din cauza asta se vede putina diferenta..asta e..o voi repara eu
                        Azi am scapat de suportii de numere ....si am zburdat cu sandugolanu prin padurici
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • sant scumpe ambele fete ...cea mata si cea blonda
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • Poza cu numarul 3 e geniala: 2 masini fac o liniuta si startul il da... fetita lui Cosmin .

                            Felicitari amandurora, 2 masini superbe.
                            sigpic

                            Comment


                            • cum ai fixat numerele , cu banda autoadeziva?
                              frumoase pozele !
                              ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                              Comment


                              • da..cu banda dublu adeziva si m-a ajutat si sandu sa le fixez mai bine ( impingand cu masina.... )

                                ps. Glumesc: )
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google