My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treaba buna pana acum in ceea ce priveste modificarile aduse
    fara suparare sau ceva de genul man, dar prelungirile alea ..
    bafta in continuare si spor la tunarit cum se zice

    p.s. Jantele sunt dementiale si se potrivesc de minune
    Last edited by RazvanB; 1 September 2008, 01:25.

    Comment


    • Foarte frumos au iesit triplele!, bafta in continuare!

      Comment


      • Arata bine grila aia de bord vopsita negru...Cum ai reusit sa o vopsesti asa de bine???(adica sa nu curga vopseaua)
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • Atasata vopsea de la cca 20 cm in 3 straturi . App, are cineva sa-mi imprumute nitel lac ptr vopsea???! Mersi !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Nu il mai laudati atat,ca i-se urca la cap.
            Deabia astept sa o vad cu o noua suspensie.Spor!
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • deja mi s-a urcat la cap..Dar vinul de buturuga..Nu impresiile \:d/ :P Glumesc ! Si eu abia astept sa o vad culcata (masina). Sper sa se intample anul asta!!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • am nevoie de un sfat

                Dati-mi un sfat ce sa fac ca am lovit masina aripa spate dreapta am duso la servis a refacuto vopsito arata excelent dar se vede diferenta de luciu la culoare cum o pot rezolva polishat? Cu ce anume ms ptr sfaturi

                Comment


                • Super masina! Am vazut-o si in realitate arata super bine ca doar suntem vecini acolo la piata obor.

                  Vroiam sa te intreb daca nu iti ating jantele pe spate pe fata cu 215/45/R17.

                  Oricum frumoasa masina. FELICITARI!
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Salut SDP=ule Mersi ptr apreciere ! Nu ating deloc , nici in viraje nici cu vreo 2-300 kg pe spate. Cu mai mult n-am incercat ;)
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Am inteles atunci pot sa imi pun linistit 205/45/R17 ca sigur nu imi ating.

                      Ca vreau si eu sa imi iau jante si anvelope si nu eram sigur daca sa imi iau pe 17" sau 16".

                      Mersi frumos de raspuns.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        Grila m-a costat 30 ron adica doar materia prima, mana de lucru..A fost a mea ! El are niste bandouri, nu stiu de unde le are dar daca vrei ma pot interesa.
                        de unde ai luat grila?De pe net ? Sau din bucale?
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Plasa de la grila este luata din targ din Bucuresti !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Am inteles,sa traiti :P
                            a fost usor de montat? :P
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Nu e chiar asa de usor de montat ...
                              trebe dat jos spoilerul .. Si taiata ... Dupaceea cum se prinde ... Ramane de vazut la fiecare ..
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Ma batea gandu` sa mi-o schimb ca asta originala nu imi place chiar asa mult ..
                                dar sa strang niste bani si o sa fac mai mult modificari(daca imi ramane mie,ca de fapt e a lu` tata :P )
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google