My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    pai..Ca o scurta prezentare a bolidului rosu..Universal 445 , 200 caluti , 12 viteze, diesel. )
    Mersi de aprecieri !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #77
      He he, ce frumos ti se falfaie...Aripa!!! Aia face asa si cu o pereche buna de difuri pe spate. Nu era nevoie sa faci un filmulet ca sa ne arati ce bine se aude, ca oricum aparatul nu capteaza sunetele asa bine.

      Daca vrei sa vedem ce bine e pregatita masina ta pt sunet, mergi la SPL/SQ, ca vad ca scule ai (MTX-urile alea arata binisor...) Pina atunci, ai o juma de minus de la mine pt prelungirile alea
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #78
        E un inceput bun, atata timp cat e primul tau post in cadrul topicului meu ! Faza cu boxele de spate care-mi falfaie...Ai dreptate Filmuletul l-am facut pentru a va arata ce tabla jucausa are loganul :P si..Pentru ca ma plictiseam.Sunt constient ca pentru a avea un sound bunicel mai am nevoie de multe ...

        Numai bine !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #79
          Pai lasa prostiile (a se citi prelungirile) si apuca-te serios de intarit aripi si insonorizat portbagajul si usile...

          Nici nu vrei sa stii cit m-am chinuit eu cu aripa aia... Ma stresa enorm. Am dovedit-o pina la urma
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #80
            Si din categoria "sa nu moara de tot topicul " mai atasez cateva poze cu kitch-ul meu. Multumesc pentru schimbari lui Golan91 si furnizorului de leduri :P .
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #81
              Misto loganu si sa te gandesti bine inainte sa o bagi in servis la ce vrei sa vopsesti....La tine se vede un alb mai spre albastru la numar(Cred ca e de la aparat) dar orcum da bine si cu plafoniera.....
              sigpic

              Comment


              • #82
                Frate ,da ti le-a pus Golanu pe leduri.Frumos.

                Comment


                • #83
                  Profesor bun..Talent..Pasiune...Iese treaba buna ! daca mi le dadea mie sa le fac...O puneam de un scurt circuit !
                  Numai bine!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #84
                    Cu placere.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      SPL/SQ, hai sa fim seriosi, se aude foarte bine ...Suna bine rau la tine in masina muzica, ce ne mai pregatesti?
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • #86
                        Mersic Felix ! Pe parte de muzica ma interesez de insonorizare,apoi trebuiesc montate inelele MDF ptr boxele fata, apoi sa vb cu Babanu , sa vad pe parte de statie si woofer ce-mi poate da ;)
                        In exterior..Ma lupt cu greu sa imi iau jante. Daca voi face acest pas, cu siguranta vor veni si arcuri sport si vor fi inlaturate pragurile si prelungirile!
                        ASA SA-MI AJUTE D-ZEU )

                        Numai bine !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #87
                          Baga poze cu jantele si cu masina dupa ce ai umblat la suspensie ! Hai,ca ai ce arata !
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #88
                            Prefera sa ne faca o surpriza dane.
                            stiu...Mi-a zis cand ne-am intalnit prin trafic
                            i-am propus sa ma vad seara cu el sa imi arate si a zis dl cosmin ca ne pregateste o surpriza la intalnire
                            ;)) smecher el asa de felul lui
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • #89
                              Vazut..Placut...Baga domne poze si aici..Sa vada lumea))

                              Comment


                              • #90
                                ) Sper sa nu va desumflati Mai trebuie sa lucrez la partea din fata ! Poze :
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google