My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Mersi ! Eleronul este din targul de masini- vestitul Vitan iar in legatura cu autocolantul..nu am inteles intrebarea ta ! Autocolantul nu s-a cojit iar daca chiar s-ar intampla acest lucru,l-as inlocui! Frumoasa culoarea la a ta !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #47
      Vand toba finala Stelco . A fost utilizata cateva sute de km !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #48
        Salut!! Frumoasa masinuta ta!! Zimi te rog pentru grila din fata a fost necesar sa dai toata bara jos??? Se gaseste plasa exact pt logan(ca marime,forma) ??Mult suces in continuare si parerea mea sa vopsesti si barile acele negre ca da super !!!!Asta e in plan la mine..sa le vopsesc si dupaia sa fac si casco!! App..ce subw ai?? Mult succes !!

        Comment


        • #49
          Pentru plasa e nevoie sa dai toata bara jos iar plasa o poti cumpara la metru.Indicat e sa-i iei masurile la masca..cu ceva dimensiune in plus si apoi te duci si cumperi. Wooferul este JBL si zic eu ca isi face pe deplin treaba !
          Mersi pentru sugestie in legatura cu barile,dar raman totusi la decizia mea de-a nu o vopsi. Am masina de servici cu barile vopsite integral,cu toate ca e nou-nouta , dupa 3 luni s-a vazut experienta de parcare a celorlalti participanti la trafic!( este atinsa pe toate partile ).
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Thejock3r View Post
            cateva schimbari Muzica..pleoape..

            mijtoo....ia zi cum putem vb mai detaliat? id Y :crisneg
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • #51
              Iar cateva modificari la muzica Schimbat Pioneer 13 " 30 w fata cu MTX 16.5 " 65 w ! Foarte placut surprins de diferenta !
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #52
                Ma ajuti si pe mine sa-mi montez plasa?Da-mi un pm cu nr tau de tel sau id de mess.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Thejock3r View Post
                  Iar cateva modificari la muzica Schimbat Pioneer 13 " 30 w fata cu MTX 16.5 " 65 w ! Foarte placut surprins de diferenta !
                  Sa traiesti....Thejock3r poti sa imi dai un id de mess? as vrea sa imi pun si eu boxe k a tale ...ms
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • #54
                    Super sisiemu, Bravo!

                    Comment


                    • #55
                      Poze!

                      Multumesc pentru aprecieri nenea stiancule Macar muzica sa fie cat de cat pe masina !

                      Si inca o poza cu masina undercover
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Thejock3r View Post
                        Iar cateva modificari la muzica Schimbat Pioneer 13 " 30 w fata cu MTX 16.5 " 65 w ! Foarte placut surprins de diferenta !
                        Ii zice mai bine acum ?
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #57
                          Nu m-am gandit niciodata ca va fi asa mare diferenta !Recomand la toata lumea boxe de 16.5" pe fatza !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #58
                            Sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea fara evenimente nedorite, la cat mai multi Km fara probleme. Ami place foarte mult masina ta mai ales cum se vede din fata cu masca aia marfa,pleoape,prelungiri si emblema renault cum ai asezato acolo. Poate vii si tu cand ai timp sa auzim si noi sistemul audio de pe masina.
                            Felicitarii pentru efortul si timpul tau de a modifica sau ai adauga ceva masinii tale, succes si spor in continuare in tot cea ce vei face
                            TOT CE AM SCRIS NU A FOST GLUMA AM VORBIT SERIOS
                            De acum in colo am sa te anunt cand glumesc si cand nu.
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • #59
                              Cat ai dat pe schimbator ? Am si eu ceva identic..Si nu pot face nuca sa stea fix.....Probabil o sa cumpar altu de la dacia
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment


                              • #60
                                Mersi Fica ! Sunt constient de faptul ca masina mea e un semikitch sau chiar kitch si aici pot enumera : prelungirile (dar tinand cont ca pe vremea cand am luat-o pe piata mai era doar kitul de la Pilot... ) eleronul (care a devenit prea comun ) , masina plange dupa niste jante si arcuri sport etc etc !
                                Motivul pentru care nu mai investesc in ea este faptul ca 1 luna intreaga sta masina in fata blocului exact ca in poza 3 de mai sus. Consider ca pentru 200 km (cu indulgenta )pe care ii fac pe luna si conditiile in care e tinuta (vant, ploaie , praf) nu se mai merita sa bag bani in ea,dar nici nu ma indur s-o vand.
                                Aceasta este masina mea de servici,care are 10.000 km si nu trebuie pentru orice deplasare in timpul saptamanii sau in weekend sa platesc vreun leu pentru benzina sau alte consumabile.
                                In mod cert daca as veni la intalniri mi-ati sugera sa fac ce am enumerat mai sus si o sa ma simt neputincios pentru ca nu voi reusi s-o aduc la starea pe care o doresc si mi-o doriti. Poate, intr-o zi cu soare o sa ne intalnim , mai mult pentru a va vedea masinutele si a va cunoaste mai bine!
                                Multumesc pentru critici si laude !
                                Rudy, nici la mine nu am reusit sa fac ca nuca sa stea fixa .Am totusi in plan sa mai tai putin din schimbator, mi se pare cam de tractor!
                                Sa auzim de bine!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google