My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    treb sa te apuci sa montezi la lume grile deastea contra cost )... o sa ai multzi clienti, arata bine masina sa o stapanesti sanatos.

    Comment


    • #17
      Off topic : Eu am clienti de pe la iasi o gramada...dar astept sa vina caldura.
      Oricum sta foarte bine cu plasa....se merita
      Last edited by crististreulea; 28 February 2008, 21:24.

      Comment


      • #18
        arata bine masinuta...sincer nu prea imi place cum se vede din spate cu sorturile de noroi dupa prelungirea de la spoiler...dar nu se observa :P ;) ..cat despre jante...mie imi plac cele din a 2 poza..

        numai bine..si sa ai grija de ea..cum are si ea grija de tine:P
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          iooon - mare dreptate-tine masinuta cu buzunarul meu,are mare grija de mine . cred c-o sa renunt la sorturi, cu toate ca le gasesc necesare.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #20
            Noi achizitii :

            - stergatoare aero
            - aeratoare gri
            - pozitii albe

            Las pozele de "vorbeste "
            Last edited by Thejock3r; 10 March 2008, 11:00.
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #21
              Vad ca ai prelungiri puse asa am si eu , poti sa pui o poza cu pragurile mai din aproape luate ? Si iti recomand ( parerea mea ) sa vopsesti barile din fata + spate in culoare masini arata mult mai bine
              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

              Comment


              • #22
                NU stiu ce se intampla de nu ma lasa sa pun poze , asa ca va voi pune un filmulet cu sunetul tobei !

                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  Am reusit sa postez cateva poze mai noi :

                  - stergatoare aero
                  - aeratoare argintii
                  - pozitii albe - neon
                  Attached Files
                  Last edited by Thejock3r; 10 March 2008, 14:48.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #24
                    Ai putea sa dai jos pozitiile albastre
                    Am avut si eu,era sa raman fara talon din cauza lor,indirect,ca aveam becurile albe la mine,doar ca au vazut folia,desi oprit am fost din cauza lor...ata e ...oricum m-am convins ca nu dau bine pe masina
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #25
                      Sunt deja inlocuite
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #26
                        As avea si eu o rugaminte. Alaturi o sa va atasez o poza cu o mica julitura. Care sunteti din Bucuresti si ma puteti ajuta in gasirea unui tinichigiu si a unui vopsitor bun pentru a o repara. Mai mult ma intereseaza sa iasa perfect decat sa ma chitrosesc. Astept opiniile voastre!
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #27
                          Iese perfect la Dacoserv, le dai la baieti vreo 50-100 ron si ti-o fac ca noua.
                          Dar sa ai Casco.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Daca aveam casco..nu-mi mai faceam atatea probleme.... !Multumesc pentru sfat !
                            Last edited by Thejock3r; 10 March 2008, 23:10.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #29
                              Atunci mergi la un service mai de cartier, ca la Dacia costa vreo 500-600 lei.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                Va mai plictisesc o data cu poze noi . Va promit ca vor fi ultimele :
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google