My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Frumoase midificari nu stiu cum de pana acum nu am vazut prezentarea la masina ta. Bafta in continuare

    Comment


    • #62
      Nu trebui sa gandesti negativ, ca masina ta e un semikitch sau kitch, e masina ta si iti place tie asta e cel mai important, nu sa ne luam dupa falsurii sau copii dupa "n" modele ca nu e original. Fiecare asi face masina cum vrea, cum ai place si cum poate.
      Parerea mea e ca ai sta bine la masina ta cum arata acum, ai facut-o cu bun gust.
      Eu unu nu mi-ar placea ca masina mea sa aibe spoilere nu stiu de care, eleroane sofisticate, pragurii...Etc, sa arate ca o racheta dar de fapt ma deplasez tot cu logan.
      E cool si swift-ul, sa nu-ti para rau ca loganu sta in parcare, el doar ramane la pastrat cum a fost si al meu o perioada de un an a stat in parcare ca ai luase locul un 3-ar e46

      TOT CE AM SCRIS NU A FOST GLUMA AM VORBIT SERIOS


      JAFUL MEU CU ELERON PE FATA :

      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • #63
        Ce sa zic misto grila super DE UNDE??? Eu sunt din brasov.
        singura chestie de care tre sa scapi e parasolarul ,de fapt si fata si spatenu te supara toata masina e f frumoasa si cu gust facuta dar ce cauta parasolar alb????
        macar de culoarea masinii dar??? Sincer strica tot aspectul!
        inca o data felicitari ptr tot restul
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Salut Kelemen,

          Pe masina momentan este parasolarul din folie pe parbriz . Pe cel de pe luneta as dori sa-l dau jos. Culoarea lui nu este alba , este un bej, dar putin mai deschis fata de culoarea masinii. Ma bate gandul sa-i fac capota neagra !

          Numai bine,
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #65
            Plafonul , pardon ! Rog un moderator sa mute acest post peste cel precedent !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #66
              Cateva poze mai noi !..In ultima poza..Eu c-un prieten de-al meu )
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #67
                Frumos.Imi place.Sa o stapanesti sanatos.
                PS:Mie nu prea imi plac prelungirile,mai degraba suspensii sport si jos prelungirile + jante,si niste incaltari meseriase,dar gusturile nu se discuta.In rest numai bine si multi km fara probleme.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Si mie-mi place ce-ai spus mai sus...Sper sa vina si timpul cand voi face astfel de modificari.

                  Numai bine,
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #69
                    E frumoasa masina ta si se vede si ingrijita. Sa nu mai spui niciodata de masina care ai facuto la placerea ta si pe bani tai munciti ca este un kichi.In felul asta dai satisfactie la dusmani.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Thejock3r View Post
                      Cateva poze mai noi !..In ultima poza..Eu c-un prieten de-al meu )
                      La niste xenoane in proiectoare nu te-ai gandit?

                      Comment


                      • #71
                        Misto prietenul tau din poza.

                        Comment


                        • #72
                          Multumesc pentru incurajare si pentru sfaturi. Ceva planuri de viitor mai am. Am mai bibilit ceva pe la ea..Diseara va voi atasa niste poze.Sper ca peste 2 saptamani sa fiu prezent la intalnire. ;) Abia astept sa va cunosc !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #73
                            Mici modificari : plasa in locul "fagurelui" si prelungirea...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #74
                              Si 2 linkuri..


                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #75
                                Pai ma mir ca iti sare kitu de pe aripa) Foarte frumos loganu, imi place cum lai facut....... RS-ul (rosu) ala din spatele loganului nu nil prezinti si noua ;D
                                Last edited by Tudor_cj; 16 June 2008, 04:56.
                                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google