My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok..Am inteles. Pentru toate acestea te rog sa-ti deschizi propriul topic ! Multumesc pentru intelegere !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Stai calm ca nu mai scriu nimic . bft
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • Foarte frumoasa masina mai ales jantele sunt bestiale..Sa o stapanesti sanatos
        sigpic:L::O::G::A::N:

        Comment


        • Multumesc din toata inimioara Dlui Dan.Gutu ptr cadoul facut si Dlui Dsign ptr ajutorul acordat la instalarea "engel-aiz-urilor" Si asa el se stie ca le adora )
          De acum...SA VINAAA XENOANELEEE !!!!!
          Cateva poze
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Semnalul pe dreapta mai mere...?

            Comment


            • Doar daca dau cu pumnu mergem man ;) Mi-a facut dany legatura wirelles intre semnal stanga si cel dreapta )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Doar e profesor... Sa le stapanesti sanatos... Pe cand xenoanele?

                Comment


                • Bravo,frumos !O sa aiba si xenon pe scurta,cat de curand.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Iar noaptea...Arata asa :
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Bai ce faruri naspa are KYS-ul tau... Chiar dau bine... Hai cu xenoanele

                      Comment


                      • Taie alimentarea la becuri pozitie lasa numai cerculetele.Am rezolvat si problema xenoanelor
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          Iar noaptea...Arata asa :
                          Cum ai schimbat culoare de lumina la cerculete?...Adica ce tip de leduri ai pus si cate/cerculet? Ca se vede super frumos.

                          Comment


                          • Asa au fost facute de catre primul proprietar ! Din cate am inteles , a folosit niste leduri de la Zexstar ! Ptr schimbarea lor a necesitat demontarea de pe masina si lucrarea dedesuptul lor , unde sunt acele "dopuri" din cauciuc !
                            Sper sa te fi ajutat catusi de putin !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Misto omuleda asculta si pe alti si renunta la pozitia aia lasa decat cerculetele xenoane ceva? Vin ? Sau sunt pe drum deja)? Si arcuri neaparat.....
                              sigpic

                              Comment


                              • Un calop de poze sa nu moara topicul Astept pe PM nume si date de contact ale unor persoane care imi pot instala xenon pe ochii de inger !

                                Multumesc !
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google