My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata din ce in ce mai bine masina...Si ai vazut ca eu nu prea fac complimente la orice!...Auzi?Dar sincer?...La audio?...Nimic...Nimic?Sti tu de ce
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Cea mai norocoasa masina de pe forum pentru ca primeste tot felul de accesorii cadou. Sa ai grija in continuare de masinuta.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • hehe..In 3 ochi sunt mai demult ! Trebuie sa-mi refac pe ce-l de-al patrulea
        @sorine - in zona unde a fost facuta poza , eu cred ca eram cel mai legala persoana )
        @playmo - pleoapele sunt lipite si nu stiu cum ar arata daca as trage de el (asa ca imi las curiozitatea deoparte si le las asa . De partea cromata se tine plasa de la grila. Daca gasesc alta posibilitate de prindere , atunci cand o sa dau bara jos ptr a face angelul , o voi inlatura
        App.. Ai inceput sa ai ochiul format ! BV

        Lol Dark ) Am lasat balta proiectul cu muzica ptr ca mi-am dat seama ca nu am fonduri suficiente pentru al ajunge pe cel cu dacia neagra
        Vitriol..macar masina sa fie norocoasa ..daca proprietarul n-are deloc noroc
        Multumesc pentru aprecieri si sfaturi si promit ca anul viitor voi face alte modificari de bun gust !
        Last edited by Thejock3r; 3 November 2008, 01:47.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • hehe, il aveam format ... Numai ca nu mi-am fluturat genele sa vada si altii

          Comment


          • Jokere dar cromu ala mere vopsit(DAr nush cat rezista) sau facut cu autocolant negru mat,
            sigpic

            Comment


            • Auzi ai acceptul domnului profesor sa expui bolta de vita de vie ,pe internet ?Sar putea sa ceara drepturi de autor !
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Te-am vazut pe la Victoriei aseara....Frumos KYS-ul

                Comment


                • Multumesc pentru aprecieri ! Era nespalata de 3 sapt ! De ce nu mi-ai facut vreun semn..Ceva?? Ne opream si mai vorbeam ;)

                  Numai bine ,
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Frumoasa ai facut-o. Bv domnule.
                    Dar nu dai jos prelungirea spate? Parca i-ar sta mai bine fara.
                    In rest multi km, si spor la treaba.

                    Comment


                    • Bine i-ar sta cu o toba , dar avand in vedere situatia si ce ii rezerva viitorul nu se poate. Ca o mica sugestie si idee, prelungirea ar merge imbinata cu bara ( chit sau fibra ), ar arata mult mai frumos.

                      Comment


                      • Pai i-a promis sotia ca dupa ce se termina cu daramatul casei, ii da voie la toba sport.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • Lasa ca nu casa e problema. E vorba de Jocker Junior ... El e MAREA PRIORITATE si trebuie sa aiba grija mare de el, la urma vin placerile lui tati.

                          Comment


                          • Sa nu fie Jocker-ita,ca atunci, chiar nu mai are loc .
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • Asa e, am uitat ca e o Jocker-ita ... Imi cer scuze ... Sunt ametit rau de tot in ultima perioada.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google