My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ai pus bine folia am vazut eu o bula de aer sa sti

    Comment


    • Jock3r....spune-ne de acea prelungire de la spoiler din fata...am inteles ca tu ne poti da informatii...ce..cum de.unde...ai cumparat-o??
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • vreau si eu...


        dar rautaciosul nu da informatii, sa fie el custom )


        de pe clio nu e, ca alea sunt ca pe sandero. de pe altele nu stiu, ca nu am vazut nici o masina sa ii vina asa...
        sigpic

        Comment


        • Hai ca va spun eu,poate nu se supara ! Este plinta de parchet de culoare neagra ,oricum foarte originala ideea,eu as breveta-o. Bravo Cosmine ai masina de salon !
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • p... plinta de p.. parchet? si la colturi ce i-a facut ? ce original...
            sigpic

            Comment


            • cum sa nu zic meyyy ?? am zis tuturor care m-au intrebat..inclusiv la intalniri, am si cumparat cateva plinte ptr colegii loganisti care mi-au cerut , s-au si montat la intalniri asemenea "prelungiri" si-n plus am dat raspunsuri pe PM
              Ms Dane..mai am mult ptr a o a aduce de salon..si daca ma gandesc bine, nici nu vreau :P Incerc s-o fac frumusica ptr mine si nimic mai mult.
              raspuns corect : plinta neagra de parchet de plastic si se prinde cu 4-5 autofiletante negre de rigips. PUNCT. ( cred ca am repetat faza asta de 30 ori in 4 zile ) )

              Multumesc ptr aprecieri si critici !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                .... am si cumparat cateva plinte ptr colegii loganisti care mi-au cerut , s-au si montat la intalniri asemenea "prelungiri"....
                s-a omis ceva sau cineva?????

                Comment


                • NU cred
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • in afara de culoare mai nimic special cel putin cu aparatorile acelea de noroi ai stricat toata masina cat si cu eleronul acela.daca tot critici pe toata lumea de pe forum mai uita-te si la masinile lor poate asa mai iti vine cate-o idee.ok?

                    Comment


                    • Imi cer scz..nu raspund incepatorilor
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • asa joker

                        1001 posturi - 1001 nopti .

                        vio_cpc... nu te supara, dar aparatorile de noroi nu au rol estetic - apara imporiva ruginii si a noroiului. masina lui e speciala... are un look diferit, nici de cum mioritic.

                        oricum, mersi joker pentru ideea cu prelungirea fata. raman dator...
                        sigpic

                        Comment


                        • cred ca el nu a vazut decat pozele de la inceputul topicului cand atunci aveam aparatori noroi . Astealalte se numesc prostectii aripi..!!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Si te rog frumos sa nu mai critici masinile oamenilor, si mai bine iti vezi de a ta!
                            Tare de tot!
                            Bafta si spor la treaba in continuare colega!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Ms. frumos pt, informatii Jock3r.
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • ma tot uit la jantele astea...sa le iau..sa nu le iau.. Voi ce ziceti ?

                                Dimensiunile alora 215/35/18 " Ronal..ce am eu 215/45/17" Wolfrace !
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google