My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase poze
    mai ales ultima din primu` set

    Comment


    • A naibii de frumoasa,inca o data felicitari.

      Comment


      • Ofofof tot nu ai scapat de samburii dupa suporti

        Comment


        • a iesit mishto cu protectiile alea de numere.
          Bravos!
          Comand si eu sper sa gaseasca
          sigpic

          Comment


          • masina asta zici ca e din filmele de animatie adica de jucarie zau tie mila sa mergi cu ea
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • frumoasa este nenea sa te bucuri de ia si fara incidente neplacute
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • Foarte Frumos , se vede ca e facuta cu bun gust

                Comment


                • mestere, daca tot co cobori, arunca si niste discuri cu etriere de van. e alt aspect

                  Comment


                  • Nu are vreo "sora geamana" masinuta ta ?! ... ca vreau sa ma combin si eu ... :-)) ... sper sa o vad si eu intr-o zi mai de aproape ...
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • frumoasa foc mai nea cosmine...tare poza din primul set, meserias fotograf ...sa ai grija de ia si sa fii ferit de incidente.numai bine.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Frumos colantul... dar parca e cam sus
                        sigpic

                        Comment


                        • kys-ule cineva iti copiaza stilul. am vazut acum cateva zile la morarilor un logan 1.4 mpi cu colant rosu mat ca al tau dar avea plafonul si capota negru mat ... initial am zis ca esti tu
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • Nu e nimic ! e loc pentru toti Ei abia au aflat de colantare...eu trec deja la vopsea ;)
                            ps. nene iamagi, sper cat de curand sa o mai pot lasa putin . Perioada concedii...alea alea
                            pS.1. Pe aceasta cale va anunt ca masina a suferit multe multe zgarieturi pe partea stanga ( cea de la strada) si le multumesc celor care circula pe acolo !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Sa inteleg ca tre sa colantezi din nou partea stanga? sau nu sunt asa grave zgarieturile?

                              Comment


                              • Asa ar trebui ca sa fiu multumit . Zgarieturile sunt destul de mari si pe toata lungimea masinii si se vad ( mai ales cand o spal ) . Acum pun in balanta daca sa recolantez sau sa astept pana fac rost de bani sa o bag la vopsit...
                                Sunt in dilema insa mai mult inclin spre o vopsire integrala !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google