My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se mentine suspansul

    Comment


    • Ce ma mananca mana sa pun niste pozeeeeeeeee.Cosmin, sa-mi decontezi benzina pana la fata locului.De camuflat, e camuflata....Rau....De praf. Apropo... 4x4=?

      Comment


      • Pana maine va tine in suspans ....La intalnire va arata ce a investit ....in masinutza lui
        Last edited by bobbyred; 24 October 2008, 20:11.
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • ) lol..Hai ca sunteti culmea ! Zice lumea ca mi-am tras ultimul kit de la zender ! Oameni buni, nu postez poze ptr ca nu am facute ziua ! Cand ma intorc de la munca e deja noapte
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • hehehehhehe mare figura esti... Scuze pentru aseara dar a picat net-ul...Hai lasa-i sa fermenteze in suc propriu pana maine la intalnire si atunci vezi parerile...apropo si vezi pe unde o camuflezi ca, vecinu SilviuB este instare de orice !!!!
            asa ca mare grija ascunede-o bine
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Revin cu poze referitoare la micile schimbari pe care le-am facut :
              - aripa stanga spate refacuta ( era lovita )
              - aripa stanga fata inlocuita si vopsita ( gasita lovita in parcare)
              - vopsit la culoarea masinii oglinzile , manerele si bandourile laterale
              - set arcuri sport H&R - 40-45mm scazuta garda la sol
              - dat jos prelungirea fata si inlocuit cu un "bandou" de cauciuc

              Sper sa va placa...
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ehhh ... Parca e alta viata acuma ... Imi place mult.

                Comment


                • Frumoasaaaaaaa ! Este altceva tinere acum,ai grija de ea ! Vezi pe unde o parchezi, ca sunt o gramada de aurolaci
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Marfa masina Cosmin, spor la tunarit.
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Cat de mult schimba o suspensie joasa masina! Excelent Cosmin! Da f bine si prelungirea fata! Incetul cu incetul prinde contur masina ta! Felicitari! Mai ai de vopsit barile si gataaaaaaaaaa!Bafta!!!!!

                      Comment


                      • Nea Cosmine se vede urat rau cu suspensia asta... Si prelungirea fata nu-mi place de loc... Vreau si eu una




                        PS.Bravo... Felicitari... Chiar i-mi place

                        Comment


                        • Daca va spune de unde provine prelungirea fata, ramaneti masca !
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • Dane ,chiar m-am gandit sa brevetez ideea mea ce zici ?
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Nu ma deranjeaza, pot sa scriu pe ea, cu alb, by jok3r

                              Comment


                              • Traznet masina frate!!!! Felicitari!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google