My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai kit-ul... ?... Te ajut... Bag mare cu telefonul...

    Comment


    • Frumos tare. Apropo, mi-am pus si eu grila la a mea masina, dar pe mine m-a costat grila 15 lei,si mana de lucru,tot a mea a fost.In fine...Ideea care era...Baietii mi-au sus k am pus grila invers.....Se observa mai indeaproape la grila,ca are o anumita inclinatie acele gaurele.Bun, nu am schimbat pozitia grilei.
      Dupa ce am vizionat mai multe masini, si mai indeaproape pe a ta, vad k toate lumea are montata la fel grila,indiferent de inclinatia gaurilor.Iti dau si un exemplu: in postul nr 8, pe randul 1, poza 2 si poza 5, se vede clar diferenta.In poza 2, poza este facuta din drept cu bara masinii, iar in poza 5, este facuta de la nivelul unui om stand in picioare, ceea ce arata ca si cum nu ar avea grila.
      Ideea in sine....Indiferent cum ai monta grila,in functe de inclinatia gaurilor, se vede ff frumos si ofera un "aer sport" la masina. Spor la tunarit in continuare.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Ti`s puse invers cauciucurile ) ..
        Cumpar volan de Duster

        Comment


        • Are mare dreptate...Cauciucurile...
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • ) Ochi de vultur ce aveti !! Asa e, "causlicurile" sunt puse invers nu pentru ca nu stiu cum trebuiesc puse, ci pentru ca jantele le-am pus noaptea (ptr ca nu mai aveam astampar). Sper sa-mi gasesc timp sa le schimb ! Cateva poze de azi :
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Montat xenon !!! Multumesc lui Dan pentru ele si lui GGI78 pentru montaj. Cel din urma e mare meserias insa....Cam scump :P (glumesc)
              Sper ca in curand sa pun xenon si pe proiectoare sa aiba aceeasi culoare ;)
              Nu stiu cat de reprezentative sunt pozele dar sunt foarte multumit de produsul finit ! :
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Cat de bine pot sa dea xenoanele astea pe masina cu faruri tip angel,se vede super marfa seara

                Comment


                • Sa vezi ce te taxez data viitoare...
                  Glumeam... pentru prieteni nu percep taxe

                  Comment


                  • Inseamna ca eu nu-ti sunt prieten )) bine ca stiu Glumesc !! Mersi supercar..Asa e ! Am ramas placut impresionat !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Foarte frumos.Sa`l folosesti sanatos si cati mai multi km. Xenoanele is criminale Se simte diferenta fata de farurile vechi?
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • Eu eram multumit si de cele vechi ! Nu stiu ce sa zic, abia le-am montat si nu am avut ocazia sa merg prin bezna ! Multumesc pentru apreciere !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          Montat xenon !!! Multumesc lui Dan pentru ele si lui GGI78 pentru montaj. Cel din urma e mare meserias insa....Cam scump :P (glumesc)
                          Sper ca in curand sa pun xenon si pe proiectoare sa aiba aceeasi culoare ;)
                          Nu stiu cat de reprezentative sunt pozele dar sunt foarte multumit de produsul finit ! :
                          Sa cresti mare !Hai ca arata beton,le-ai montat pana la urma !Lasa drek xenonul pe proiectoare,pune "harcuri'', un bloc lumini cu comanda proiectoare,ca eu ii injur pe aia care merg cu ele aprinse cand este senin afara.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • Thejock3r jentiile sunt super misto ..... ;) tata are me masina jentiile alea MSW de pe prima pag .... :P dau bine pe logan MCV ;)

                            Comment


                            • A salut pe toti golani

                              Comment


                              • Ai vrut sa zici golanii
                                Cumpar volan de Duster

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google