My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ar baga toti bani in masina cum ar trebui si nu pe berizbizuri din targ, uite ce ar iesii!

    Comment


    • Multumesc celor de pe forum care mi-au dat sfaturi , pentru ca sincer , fara voi aveam acelasi kitchtuning . Cam asa arata masina mea inainte si cam asa acum ! Tin sa va linistesc...Inca nu m-am oprit cu modificarile exterioare ;) Mai am multe in plan pe care sper sa le si reusesc !
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Foarte misto jokerule :P mai bine fara prelungiri

        Comment


        • Ia zii jokere cin ti-a vopsit bandourile si oglinzile??? Astept un pm si cu pretul ;).
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Originally posted by dan.Gutu View Post
            Daca va spune de unde provine prelungirea fata, ramaneti masca !
            Pai si de unde provine???? Oricum am mai vazut asa ceva pe un logan ...Dar sincer parca nu statea cum trebuie ...Aici imbinarea cu bara e facuta super bine...
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Sincer ala nu e facut pentru Logan ... E ceva gen cheder .. Adaptat nu foarte, ci extrem de bine

              Comment


              • Ce cheder?Nu este cheder, este ceva banal,dar sa spuna Cosmin ce este,ca vrea sa-l inscrie la Registrul de inventii,si nu vreau sa-i stric treaba !
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • E plecat :P ... Spune tu.

                  Comment


                  • Nu dau informatii dinastea pretioase...Asa..Cioca boca NU de alta..Dar o sa se umple Romania de prelungiri dinastea si iar o sa-mi zica lumea ca am facut kitch tuning. Si iarrrrr trebuie sa se gandeasca Cosmin la alta varianta..
                    Deci..Cine vrea informatii..Sa-mi dea un PM. Apoi...Prin selectie voi raspunde )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Se merita sa vopsesti barile (partea neagra)in ton cu masina ? Am vazut pe un logan exact culoarea astea vopsit si arata cam urat , ori erau deterioarate ori a fost lovit si refacut aiurea ..
                      arata super bine masina cosmine , bafta in continuare
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Se merita, atat timp cat lasi masca ( cea cu emblema ) neagra ... Asta ca sa mearga cu prelungirea aia :P

                        Comment


                        • Cateva poze !!
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Frumoasa poza 2. Si pe contrasens, si pe linia de tramvai, si cu fic-un spate, nu??>????

                            Comment


                            • Eu personal as renunta la pleoape si la bara cromata de la grilaj... But that's just me :P

                              Comment


                              • Ce patisi? Ramasai in 3 ochi?))
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google