My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • New uptades : am alta maciuca :P , vopsit cu negru mat pe mijlocul barii sub numar , schimbat becuri proiectoare si becuri faza lunga cu unele cu tenta albastra (astel incat nu se mai vede diferenta intre cele stock si xenon ). La indemnul bunilor mei prieteni am scos si becul de pozitie si am am lasat angelurile in toata splendoarea lor Poze:
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Frumoasa masina...Dar cand renunti la prelungirile alea...Ii strica tot farmecul, si e pacat, ca e cu bun gust facuta.

      Comment


      • Mie-mi place.Arata bine cu angel-urile..Si mai ales jantele..Care-s... .Prelungirile deja nu`si mai au rostu` ..Oricum.Spor la modificari in continuare;)
        Cumpar volan de Duster

        Comment


        • Daca dai jos prelungirile, le vreau eu. Oricum , arata rau pe masina ta....

          Comment


          • Am zis s-o fac "mai americana" asa ca daca tot i-am vopsit stopurile rosii , am zis sa- i vopsesc si becurile de la semnalizari la aceeasi culoare , sa fie efectul mai vizibil!
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Esti nebun pe fata nu merge sa mi le fac si eu argintii pe alea de semnalizare?

              Comment


              • IN legislatie, se specifica clar: farul luminos al semnalizatorului, trebuie sa fie de culoare galbena.
                Daca un politist e cu capsa pusa, poate sa-ti ia talonul. Mai bine iei altele galbene.

                Comment


                • Daca prind un politist cu capsa pusa imi poate enumera : jante 17" , xenon pe logan , folie neomologata si lista poate continua Ce mai conteaza 2 becuri rosii pe spate )
                  Oricum eu stiu alta poveste din codul rutier, Cezar, (codu rutier zice ca avem voie sa avem semnalizatoare albe sau galbene pe fata, iar pe spate galbene sau rosii) se refera strict la lumina, nu la culoarea plasticului. Ms de sfat oricum !
                  Stiancule, ia incearca ce ai de pierdut ??
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Thejock3r ai gusturi bune si placute si chiar imi place cum ti-ai aranjat golanul, sa ai grija de el si sa ai spor in continuare la tunarit.....
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Mersi Kataline. Am inceput sa lucrez la loganel imediat dupa ce am avut acea prima intalnire la Mioveni! ;) Prea multe masinute frumoase , usor usor mi-am dorit sa intre si a mea printre ele Sper ca pana la urma sa reusesc ! Saptamana asta se vor mai face mici modificari si sper sa fie placute ochiului !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Cum adica nu avem voie xenon pe logan? " Daca prind un politist cu capsa pusa imi poate enumera : jante 17" , xenon pe logan ".
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • Simplu ! Nici un model de fabrica nu vine dotat cu xenon. Ce este pus de proprietar e clar, INTERZIS ;)
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • "Daca prind un politist cu capsa pusa imi poate enumera : jante 17" , xenon pe logan , folie neomologata si lista poate continua "


                            Foarte tare! Sper sa nu prinzi niciun Tuzgureanu de asta, ca masina e frumoasa asa cum e ea acum, fara sa`si bage el nasu si sa zica ce e voie si ce nu
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                            NT 90 RDD + NT 90 DDR

                            Comment


                            • Mersi dooku ! Daca am noroc , maine voi reveni cu poze cu schimbari majore la masina Sa auzim de bine !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Ce surpriza ne pregatesti? Ca sunt curios
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google