My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nice car imi plac enorm jantele ... Ce dimensiune au mersi mult

    Comment


    • Sunt pe 17`. Are dispensa de la politie pentru ele....

      Comment


      • Sunt pe 17`. Are dispensa de la politie pentru ele....
        Scuze pentru post dublu. Nu stiu ce se intampla cu browserul meu. Sa stearga cineva un post

        Comment


        • ) Mersi Anthony ! Dimensiuni : 215/45/17 " ! Sorine..Ce tare ar fi faza cu dispensa Ma bucur insa ca si lor le plac si nu imi zic nimic
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Ragea invidia din mine.....Il astept si eu pe Mos Craciun........Departe e........

            Comment


            • lasa man..Ca si eu am stat cu capace 3 ani ) Mai ai de asteptat ! :P
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Mai 'nea, stii de ce tre sa scapi matale acuma, nu?













                Iti zic io:

                - prelungirile alea

                - arcurile de cocostarc





                Spor la trebi
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Bravo man pt. Aspectul masinii! Chiar arata foarte bine. Un stiling dragut si de bun gust.

                  De curiozitate, cat te-au costat toate modificarile?

                  Comment


                  • Nu mai pune intrebari d-astea erotice, ca e posibil sa se intimple viol, desi jock3ru' e baiat sensibil de fel
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Multumesc pentru apreciere black..Mai am multe de rezolvat la ea. Cele mai stringente probleme ale mele le-a insirat dsign mai devreme. Sincer, nu am facut un calcul la cati bani am pierdut in ea ( ptr ca nu se poate numi investitie) , nici cati voi mai pierde si nu cred ca voi face vreodata. Nu de alta dar cred ca o sa ma cam oftic (zic si eu ).
                      Modificarile le-am facut din placere si asta conteaza cel mai mult !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • MErsi mult la amandoi :d

                        Comment


                        • Stiind ce face omul din plictiseala, adica se apuca cu mainile de fund si sare in sus , am optat ptr vopsirea unor elemente ale masinii

                          Scuzati super prelata mea )
                          cateva poze :
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Au iesit foarte bine..Bravo...Sper sa te plictisesti mai des))

                            Comment


                            • Da te-ai apucat bine de fund ,lampile spate au iesit beton !Ce spray ai folost si de unde,vreau sa dau si eu cu rosu pe ale mele ?
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • Mrsi Dane, sper ca ti-am dat toate datele de care aveai nevoie. INTREBARE: Cine ma poate ajuta cu o surubelnita electrica sau alta unealta , pentru a da gauri in inelele mdf care-s din pal ?
                                Multumesc !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google