My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au iesit beton pozele...ce sa mai !!!...dementaaa....sa fi iubit nenea
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • nu degeaba ai luat un premiu la Romexpo
      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

      Comment


      • Nu am luat premiu la Romexpo , nene Emy Un loc 5...multumita voua ;) E bine si atat!
        Niste poze cu o liniuta... Initial am plecat mai vijelios...dar sandu m-a ajuns din urma
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • frumos nenea si finalul care a fost
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • Fenomenale pozele, jos palaria.

            Bravos voua! Doua loganuri frumoase, doua masini ce tin trena si doua masini care-s varfuri!

            Felicitari!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Cursa a fost foarte stransa..KYS-ul pleaca primull...are avantaj..mentine...mentine....dar din spate vine lansat de cele 5 monitoare si proiectoarele bi-xenon...HZP-ul...si trece la limita pe langa KYS..KYS-ul incearca...dar...Dizalul casticaaaa ))......

              on: marfa pozele nenea
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • matheoooo esti fenomenalllll!!! parca ai fost acolo
                @eu4yas - nenea..de unde scoti cuvintele astea de lauda ?? ne faci sa rosim...

                PS. va pun si poza cand i-am taiat calea lui Sandu ) N-a fost fair din partea mea )
                PS2. Diesel power...n-ai ce-i face plus ca avea si 2din si 5 monitoare
                PS3. Un lucru este cert ( si serios in acelasi timp )- chiar ne-am distrat in sambata aia...asa-i c-sa-i nene Sandule? RECOMAND!
                Attached Files
                Last edited by Thejock3r; 22 May 2010, 15:23.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • E un adevar, esti tu prea modest ... Succes pe viitor!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • doua masini foarte frumoase,intr-adevar!bravo baieti!nu luati seama la eu4yas,asta e invidios!

                    Comment


                    • ) da...nu-l bag in seama!
                      Boooon ! Din cauza unor mici probleme la colantul , am luat decizia de a face cu gri mat zona difuzorului . Intre timp am mai schimbat si tipsul cu unul rotund - YED.
                      Referitor la culoare si cum vine difuzorul in alta culoare, nu am nici o impresie : poate il las asa..poate-l fac negru mat sau poate din nou culoarea masinii...vedem! Nu ma supar daca impresiile sunt contra..
                      Cateva poze!
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • eu parca l-as aduce la culoarea masinii!cel putin asta e parerea mea,masina trebuie sa fie la o culoare si cat mai simpla!te salut si bafta!

                        Comment


                        • Eu zic ca negru mat ar arata mai bine

                          Comment


                          • Eu l-as lasa rosu de la "mama" lui. Stopurile rosii sunt cumva cele vechi sau le-ai vopsit pe cele cu semnal alb? Am uitat sa intreb.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • e bine asadar cred ca ar arata si mai bine negru mat

                              Comment


                              • Parca merge mai bine o nuanta de negru mat ! Oricum foarte frumoasa masina! Felicitari!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google