My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faina rau masina!Drumuri bune si frumoase!Incerc sa-mi imaginez cum ar arata in negru mat sau gri inchis mat....

    Comment


    • Fotograf profesionist

      Comment


      • sal nenea , pe unde e locatia ?
        tu ai scos familia la iarba verde sau masina ?

        Comment


        • Masina,categoric

          Comment


          • intotdeauana imbin utilul cu placutul am scos si familionu' si colantul Locatia este una noua ptr mine, undeva zona izvorani, lac snagov..padure..alea alea si 10 lei de pers intrarea se merita o data mers ;)
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Foarte frumoasa masina, iese in evidenta! Si talentat dom'le fotografu' asta al ei, ce sa mai...

              PS: Mare curaj ai sa mergi in continuare cu folia aia pe faruri si proiectoare... pana acum nu te'a intrebat nimeni, nimic???

              Salutare!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • jokere ne-ai lipsit la tulcea . ce ai facut cu triplele vechi? de ce le-ai dat jos?

                Comment


                • superb nu am cuvinte!
                  ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                  Comment


                  • Super masina ...
                    Aseara ti-am vazut masina parcata la rond la Lia Manoliu ...
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Multumesc baieti! sunt de mult tentat sa imi schimb jantele cu keskin KT5, 16" . (7.5 fata - 9 j spate) Ce parere aveti , merita schimbarea?
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • mie nu-mi place gusturile nu se discuta mai belea is jantele tale ;)

                        ps: imi place ca are 9 j pe spate , deci cracanataaaaaaaaa, daca nu ma insel sandu are asa nu?
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • salut! ti-am vazut azi masina parcata la intersectia Ferdinand cu Ziduri Mosi impecabila ca de obicei! bafta

                          Comment


                          • fratioare daca-ti pui jantele alea, pfoaileu, ne-ai spart pe toti, frumoasa masina si locatia. inca odata nice car.....
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • Categoric Jockere, merita schimbarea, exclusivismul de care da dovada masina trebuie subliniat si cu niste jante pe masura.
                              Nu vreau sa ma intelegi gresit, nu am nimic cu jantele actuale, dar....
                              LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                              Comment


                              • lasa-i jantele astea da mult mai bine cu astea ... dar cum spune si colegul de mai sus gusturile nu se discuta
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google