My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum spunea si Victoras, bine ai venit in clubul...cracanatilor

    Comment


    • eu stiu ca si numerele despartite sunt ilegale;)
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • la cate am pe masina ilegal...numerele sunt asa....de vara )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • salut. pun si eu o intrebare pe threadul jockerului. imi permit pentru ca l-am vazut la mine in ptm zilele astea. care ii faza cu nr departate? esti dat in consemn? arati ca ai pile sus? sau ce?
          Last edited by maistoru; 12 July 2009, 23:22.
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • Motivul ptr care mi-am schimbat numerele a fost acela ca pe cele ceve vechi erau indoite si tziganite de mine cu marker permanent( ptr ca in timp se dusese si vopseaua de pe ele) . Daca s-au putut face si departate cu atat mai bine! Consider ca tot numere sunt si nu ma simt mai presus de ceilalti.
            Maistore - puteai sa-ti expui intrebarile si daca nu ne vedeam prin ptm Oricum mi-a placut ca ne-am recunoscut reciproc. Data viitoare poate si oprim martzoagele sa stam la un paharel de vorba
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • scuze de offtopic... am un amic care a avut placute deaela mai patrate...zic a avut ptr ca si-a luat-o de a un garcea...+ amenda . Nici na vrut ala sa auda de spaga...Amicul meu tot zicea ca-s facute la voi la politie...da garcea...si ce..tot ilegale sunt.
              Sper sa nu patesti la fel.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • mumus...si eu stiu o faza exact asa...am vazut si la TV...chiar la ei in curtea politiei...masinile lor particulare aveau numere departate...deci daca vor sa te lucre....te lucra cum vor muschii lor ca doar nu degeaba is gabori...;)ori se iau de gume,ori de pleoape,ori de eleron,de tobe sa nu mai zic,de orice ca is parliti...asta e....riscu meseriei!ma bucur ca pana acum nu am avut asemenea probleme si sper nici sa nu am
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • hai ca sunteti offtopic pe un topic personal.........

                  Comment


                  • numai fotbalisti au numere gen...

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      scuze de offtopic... am un amic care a avut placute deaela mai patrate...zic a avut ptr ca si-a luat-o de a un garcea...+ amenda . Nici na vrut ala sa auda de spaga...Amicul meu tot zicea ca-s facute la voi la politie...da garcea...si ce..tot ilegale sunt.
                      Sper sa nu patesti la fel.
                      nu este vorba de numere mai patrate. sunt numere normale cu aceleasi caractere, numai ca cele 3 litere sunt un pic distantate. asa cum vezi mai sus la jocker sau cum e asta :

                      ps ptr jockeru : bun nr de imatriculare la masina de serviciu, pentru o masina care lucreaza in vanzari.
                      Attached Files
                      Last edited by maistoru; 13 July 2009, 13:09.
                      vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                      Comment


                      • Ia uite , jokere ce se adunase lumea sa vada minunea..
                        Attached Files
                        Last edited by Cezar; 16 July 2009, 11:52.
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • nu sunt de acord cu eleronashul ala dar in rest imi place foarte mult cum ai schimbat-o intr-un an!

                          botul ala agresiv e... grav

                          Comment


                          • ... te-ai udat...

                            Vezi ca-i minat terenul...grav
                            Last edited by dsign; 15 July 2009, 23:28.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • UUUUUU ce jante mari aiii! Si ce bine da bad boy look-ul si portbagaj clean si etc etc. Arata bine masinuta!

                              Comment


                              • cosmine,nici nu stiu daca am apucat sa-ti spun si eu....a iesit supeeeerba!!!!vopseste-i si tu bara aia o data sa fie si ea pompoasa,asa de vara!apropo,da si mie un pm cu pretul manoperei pentru capota,te rog mult!bafta si muuuuulta sanatate....p.s.-nu cred ca o sa ai probleme cu "militia",am avut si eu si m-a oprit politia dar nu mi-a zis nimic de numar,era pentru altele.acu' cum ti-o fi norocul;)
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google