My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) pentru aia nu mai pun nimic la cale..doar o dau jos s-o vopsesc complet
    Ps. la exterior si pentru o perioada nedeterminata de timp iau pauza in modificari...
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • domnu,de unde si cu cat ai luat proiectoarele?vreau si eu....lumineaza bine?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • proiectoarele sunt valeo(originale) iar becele costa parca vreo 60 ron. Se vad ok iar ce-mi place e ca are aceeasi tenta de culoare ca xenoanele!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post
          detail..asa am facut la alta bara si cand am pus proiectoarele si erau gaurile mai mari..asa ca am luat decizia sa iau din aproape in aproape.
          NZN- nu am xenon in proiectoare ci niste blue vision ...
          Barile se vor vopsi la culoarea masinii, asta cand vopsitorul va gasi timp si pentru mine Pana una alta ma documentez cum se da bara spate jos )
          la astea de MCV

          intra "ezact" proiectoarele Valeo la bara de MCV, oricum si suportii originali sunt de rahat, eu am prinderi "aftermarket" la masini: nituri pop cu saiba la prinderea suportilor si suruburi "custom" pentru proiectoare (Era sa pierd un proiector montat in service la un moment dat, asa ca am analizat problema si am luat masuri)
          Bafta la vopsit!

          Comment


          • banuiesc ca 60 de lei amandoua,nu?si la magazin cer becuri h11 blue vision?
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Domnule........e misto!
              Apropo.......te mai recunoaste micuta?
              Ca se pare ca n-ai prea stat in casa in ultima vreme!
              Bafta si numa de bine!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • hm..da arate bine , dar tot Logan ramane , in caz daca nu am dreptate , ma anuntati ;)
                sigpic

                Comment


                • .....doar nu vrei sa ramana bmw)
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • azi i-am pus si eu barile, nu mai e atat de sexy !! Calitatea vopselei si a mainii de lucru lasa muuuult de dorit. momentan o las asa sa vad in timp alte efecte ( daca vor fi) daca nu, doar se vor revopsi la un alt nea Gigel care sper ca va face treaba buna. Imi place ca masina , cu barile vopsite, parca a capatat un nou look.
                    Pozne....
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Originally posted by Thejock3r View Post
                      azi i-am pus si eu barile, nu mai e atat de sexy !! Calitatea vopselei si a mainii de lucru lasa muuuult de dorit. momentan o las asa sa vad in timp alte efecte ( daca vor fi) daca nu, doar se vor revopsi la un alt nea Gigel care sper ca va face treaba buna. Imi place ca masina , cu barile vopsite, parca a capatat un nou look.
                      Pozne....
                      Frumos..............dar ..............aici se vede unde ai gresit, ai ales mana de lucru + vopsea ieftina si regreti, vezi eu nu am ales ieftineala nici o data si poate de aceea tu nu crezi la ce costuri am ajuns eu pana acum.
                      Bafta in continuare!!!
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • sex sex sex

                        Comment


                        • Felicitari,super.
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • da dom'le...da....arata muult mai bine masina...bafta in continuare
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Am citit 800 si ceva de posturi am zis ca masina ta e cea mai tare , dar de unde, tu mai mult stii sa comentezi ce fac altii si sa spui ca nu e bine , nu vad nimic special la loganul tau !
                              Skypee™

                              Comment


                              • frumoasa ... a meritat fiecare banut investit in ea ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google