My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba, cer drepturi...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • la OSIM cu tineeee )
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • - renuntat ( pentru moment ) de folia de pe faruri
        - stoape full rosu
        - baita...plin facut...rovigneta luata pregatita ptr traseul : Bucuresti - Pitesti - RM Valcea - Tg-Jiu - Petrosani- Hateg - Deva - Hunedoara - Sibiu - Valea Oltului - Pitesti - Bucuresti
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Thejock3r zi-mi tu mie cine merge cu muzica tare si cu geamurile deschise intr-o masina rosie?
          Cine,cine?
          Attached Files

          Comment


          • sa mor de stiu )
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Ce traseu misto faci....distractie placuta

              Comment


              • au iesit superb stopurile
                folia de pe faruri schimba cu mult luminozitatea? si e legala? ca as vrea sa pun si eu , da doar pe proiectoare....
                sigpic

                Comment


                • jocker ai pm

                  Comment


                  • parca plange dupa stoape cu leduri ...Drum Bun ! si distractie placuta !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Poate nu dai un telefon cand treci prin Sibiu....!
                      Ca....e bai!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • geo- folia care am avut-o eu ( ca-s 2 nuante) imi afecta cam 50 % din vizibilitate- era si cea mai inchisa.. Cealalta , e mai de bun simt
                        mersi Dany..o sa vad ce si cum..
                        lmtd - poate gasesc pe vineva sa bage leduri in astea stock..
                        Sibiene e clar ca o sa dorm o noapte prin Paltinis..sau prin zona dar nu cred ca ne vom vedea! voi fi cu nasii ..... Daca am loc de intoarcere iti dau un tzrrrr sa-ti vad moaca...
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Ma arata bine masina si stopurile au iesit bine bine.

                          Da arata super cu folia aia pe faruri.

                          Drum bun si distractie placuta.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • jockere poti sa faci in stop cum are eu4yas si e un baiat pe aici pe forum care cica a facut niste leduri de semnal care chiar isi fac treaba banuiesc ca faci rost si singur de numaru baiatului
                            sigpic

                            Comment


                            • Salut.

                              Tocmai veneam de la valcea si am vazut masinuta pe strada si cum mergeam eu asa frumos in spatele ei am decis sa-i fac niste poze ca tare mi-a placut, nu de alta dar vreau sa-mi cumpar un logan iar tuningul realizat ma va inspira . Chiar mi-a placut !!! Sper sa nu se supere proprietarul ca o sa postez cateva poze Si scuzati claritatea pozelor , au fost facute cu telefonul !
                              Attached Files

                              Comment


                              • Salut Cosmin!

                                Spune'mi te rog, unde, prin ce metoda si cat a costat modificarea stopurilor... m'ar interesa si pe mine ceva asemanator
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google