My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe gri arata mai bine decat pe rosu iar cu negru mat arata foarte bine fata de gri, parerea mea ))

    Comment


    • cu o sa il lasi este treaba ta ...ii sta bine si asa si asa si asa

      ce faceai nenea acolo te bronzai
      Attached Files
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • io zic ca schimba uleiu...GLUMEAM...

        si difuzorul, zic io ca e mai misto negru mat...maxim.
        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

        Comment


        • io zic ca strangea suruburile la bara
          si difuzoru neaparat negru mat
          sigpic

          Comment


          • Cosmine!!!!!!!!!!!..recunoaste ca te uitai sa vezi daca scaunul din portbagaj era murdar dedesupt!
            Da-i contrast la difuzor!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Lol....m-ai dat rpd in fapt nene Sandule Sper sa nu dezamagesc pe nimeni, insa difuzorul va ramane la culoarea asta momentan: chiar doresc sa fiu unic cu el gri mat Poate si daca va intreabam dinainte de a colanta masina ce culoare o fac cu siguranta nu ati fi ales culoarea actuala Apreciez f mult sinceritatea voastra , va multumesc pentru opinii si cand ma voi plictisi de el gri, 100% va deveni negru mat.
              Azi s-a mai lucrat putin la caruta :
              - am repozitionat bara - aveam un luft care-mi statea pe creieri. Mai e putin de reglat la ea dar in alta zi cu soare
              - montat eleron luneta original

              Enjoy!!
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • frumos nenea

                Comment


                • in poza doi e putin umflat colantu', sau dc este asa ? in rest o masina de nota 20++

                  Comment


                  • umflat?? nu exista! daca te referi in zona aripii spate, in partea de sus ,` e pus acelasi colant doar de forma , pentru a tine presat eleronul....

                    Multumesc ptr apreciere
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • !

                      nu imi place in primul rand motorizarea ...e o urata!

                      ii sade bine cosmine cu eleronul ala,astept poze cu el dupa ce se prinde bine si scapi de "lipitorile" alea care il tin!

                      frumos exemplar!te salut MAXIM

                      Comment


                      • E asa da parca e altceva acum.

                        Felicitari ii sta bine cu cozoroc. Bravo. Am vazut-o live si chiar da bine rau.

                        Acum o sa te apese un pic mai mult pe asfalt la viteze mari cand se mai cracaneaza de rotile din spate.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • am vazut`o ieri live asa bandajata si mi`a picat cu greu fisa ca ai pus eleron. al doilea drum pe care l`am avut prin zona, m`am oprit langa ea s`o studiez. arata tare bine si culoarea difuzorul mi se pare o alegere potrivita. felicitari vecine pentru toate ideile pe care le ai.
                          sigpic

                          Comment


                          • mie sincer nu`mi place culoarea la difuzor , dar e placerea ta asta.
                            eleronul ala e finut , cred ca`mi trag si eu unul .

                            Comment


                            • ii sta foarte bine, e o masina foarte frumoasa, felicitari

                              Comment


                              • Arata chiar bine asa ...cat ai dat pe eleron si de unde ca nu cred ca l-ai luat de la reprezentanta
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google