My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din volumul " ori suntem clean ori nu mai suntem ! " eu propun sa o faci clean si la interior , astfel , dupa modificare o sa stai " ca pe plaja " ! glumesc evident ! badboy-ul e maxim ... am o bala in coltul gurii ! succes

    Comment


    • ) da..multi mi-au dat idei dinastea ! Sa vedem daca le voi pune in practica :P
      CU parere de rau va anunt ca mi-au picat si celelalte manere dar si incuietorile

      Priviti grozavia...
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Asta chiar ca suna a "ori suntem clean, ori nu mai suntem"
        sigpic

        Comment


        • frate dar la tine in garaj e taifun , uragan, si tsunami rau de tot ... daca scoti si oglinzile si pui camere video... o sa devi "lord of the clean"...
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • eram sigur ca scoti manerele am vrut sa te intreb de vineri de la intalnire...dar faza cu capacu de la rezervor ma dat pe spate nu ma asteptam
            Cristi-VNC

            Comment


            • Nenea jockeru cred ca ar fi dispus sa astupe si gaura de la rezervor si sa gaseasca alta solutie, (eventual sa alimenteze prin portbagaj sau prin interiorul masinii) numai sa fie cat mai clean.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • asta a fost in plan , insa costurile si riscurile erau mult mai mari decat efectul creeat!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Scoate ma si farurile

                  Da' ce zic eu, scoate toata masina sa fie clean )
                  sigpic

                  Comment


                  • OMFG...nenea Jokeru, cand eram sigur ca nu mai ma poate surprinde...m-a lasat !

                    bravo tie...abia astept sa vad "produsul finit"

                    Comment


                    • Haide bre ca nu e chiar asa Cum zicea, un ilustru om si-un guru in tuning , ca n-am avut bani nici macar de cel mai ieftin kit , am zis sa scot cateva elemente sa am ce vinde

                      @iamagi - se simte de la Bucuresti invidia ) ( glumesc)
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • waaaa... eu invidios ma? pe colantu decolantat? tu nu vezi ce scrii ma
                        sigpic

                        Comment


                        • eee vad io nenea ca te vad curand la pro motor ..cu cel mai tare golan..spor la treaba in continuare o sa iasa senzatie.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • nenea kys o sa faca uitat GGD-ul ?
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • Uitat??? Nu, in nici un caz! GGD a fost si va fi o legenda frumoasa iar pentru proprietari ca Dany , care au lucrat f ff mult la masinuta lor voi avea intotdeauna respect. Omul nu s-a multumit sa tranteasca un kit pe masina si gata : e "da" expozitie si a facut si cateva lucruri "nebunesti" pentru vremea aia..
                              Eu doresc doar sa-mi fac masina in limita ideilor din acest moment si in limita posibilitatilor financiare. Daca produsul finit va fi ok , voi fi foarte multumit!

                              Sa auzim de bine !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Originally posted by Thejock3r View Post
                                Haide bre ca nu e chiar asa Cum zicea, un ilustru om si-un guru in tuning , ca n-am avut bani nici macar de cel mai ieftin kit , am zis sa scot cateva elemente sa am ce vinde

                                @iamagi - se simte de la Bucuresti invidia ) ( glumesc)
                                le-ai dat-o la ficat la amndoi.Nenea nenea...si acum cum se deschide?tre sa tii un geam deschis tot timpul?sau cu ranga gen Becali?Feliciari!!! esti tare
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google