My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care mana , Matheo ? cea cu toate degetele?? muhahaha

    by the way , n-avem noi noroc sa castigam bani...dejeaba
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • O intrebare mai tehnica... ai montat vreun arc la usile de fata ca sa sara mai mult usa? Si capacul de rezervor il ai fara arc? sau nu am vazut eu bine...

      Comment


      • Nu la nici o intrebare , cel putin la usi chederul face treaba,la capac eu il desfac cu mana, banuiesc ca si tu Cosmin faci la fel

        Comment


        • Ieczact........
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ti-au furat altii numarul ) am sters judetul ca sa nu se supere omul cand o sa vada poza pe net :| , sper sa n-o faca si e faina jucaria ta ;)
            Attached Files

            Comment


            • aici e in barlad chiar la intrare .. .
              sigpic
              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

              Comment


              • KYS-uri sunt multe, dar nici unul visiniu mat cu jante cromae arata mai bine cu doua evacuari, pentru simetrie. poti face ceva cum are Sorin_pss, si sunt functionale amandoua. la relanti "fumega" discret amandoua, exact ca la Porsche si alte avioane. Sa ma suni poate facem ceva si sub capota am o reteta magica!

                Comment


                • KYS-shi sunt multi....mersic de poza ! cat despre 2 tobe , mi-am spus parerea mai sus ( no way ). Razvane, la ce firme de masini ai enumerat, sunt complet de acord, alea chiar au nevoie de evacuare dubla. La ce motor are Loganul ( indiferent de motorizare), eu nici macar o toba sport nu o vad utila, decat doar ptr cei care vor sa aibe doar sound. Cat priveste "tiuningul"la motor...nu e de mine. In afara de Vgroza , MCD, BFF si baiatul din CJ ( cu KW) ( scz ca nu ii cunosc numele) , eu nu mai cunosc alt Logan care sa impresioneze prin capacitatea motorului stock. Si cand spun sa impresioneze, ma refer sa impresioneze intre alte masini de calibru, nu impresionare intre Loganuri. In fine..astea sunt alte discutii si sunt pareri pur personale,dar consider ca un Logan tunat la motor trebuie sa aibe ( pe caroserie usurata) minim 140 cai ca sa poata impresiona cu ceva restul...e cancan!
                  Revenind la masina mea, din pacate nu i-am mai facut nimic : e criza . Dar, am inceput colectionarea pieselor de puzzle. Am inceput cu consola...
                  Attached Files
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Pui navigare presupun nu?

                    L.E: Chiar imi place cum da ecranul ala mare si frumos acolo on bord ... Arata si ea a masina. Parerea mea.
                    Last edited by maestrupiersic; 15 December 2011, 17:17.

                    Comment


                    • isi pune oglinda acolo...pentru machiaj
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • masina cere "disperatã" alte scaune si alta bancheta...

                        Comment


                        • Un Logan va cere "disperat" mereu cate ceva ! Vor veni multe, cu timpul...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • sal imi poti spune si mie cum ai facut acele semnalizari in oglinzi ms anticipat

                            imi poti trimite si un email pe adresa stefy_stefy86@yahoo.com pt ca esti foarte secretos
                            Last edited by cl86stf; 19 December 2011, 21:33. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Ai gresit intrebarea! Era corect sa intrebi cate geamuri de oglinda ai stricat pana sa le montezi bine!

                              Comment


                              • Maestre -am aflat secretele
                                Pentru polish de calitate METAL POLISH de la AUTOSOL
                                Pentru indepartare vopsea si lac foarte repede Decapant

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google