My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand ai pus jantele astea parca nu imi placea asa de mult si mi se pareau mai frumoase Avus, dar acum ca am vazut pozele arata foarte bine si jantele astea. Chiar arata mai bine cu Keskin. Am o intrebare, Loganul il olosesti masina de zi-cu-zi sau mai ai inca o masina?
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • Logan 4 Ever - stiam ca parerile, referitor la jante se vor schimba. Era vorba doar de timp Alerg dupa ele cam de 1 an de zile !
      Loganul nu este de zi cu zi. Mai am o masina !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Eu zic ca mai merge o spira taiata Ca sa ajunga aripa aproape de buza jantei pe spate

        O gume putin mai strech pe spate, pernele de aer in loc de arcuri, si ajunge sa fie de Worthersee
        sigpic

        Comment


        • vaaai cum sunt jantele astea.....deci arata in mare fel! o singura expresie defineste ceea ce faci tu cu masina asta (stiu ca mai jucai CS cu baietii):

          "Killing spree"

          Comment


          • GODLIKE e si mai si
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • cu se face ca mereu ma lasi fara cuvinte ... sunt fanul tau numarul 1 ...

              Comment


              • numai sedinte foto pro. Foarte frumos. Alegi bine background-ul.
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                Comment


                • Din poze arata a dementa curata. Felicitari Jokere. De abia astept sa mai vad masinuta si live.
                  Cate o surpriza pe luna din partea ta. Pana la sf anului cate schimbari ne mai asteapta? :P
                  Super Oferte Accesorii Logan

                  Comment


                  • Originally posted by Thejock3r View Post
                    Intotdeauna imi fac ideile dupa marafetii din buzunar . Niciodata invers pentru ca e posibil sa raman dezamagit ca nu am realizat ce am visat.
                    Azi am facut un prim pas in finalizarea ideii mele. Sper sa fiu cel mai stretch loganar ( asta in cazul in care Craiovenii nu mi-au luat-o inainte : ex AIN , KYD etc etc )
                    205/40/17 pe 9 j!

                    Enjoy
                    salutare . aveam si eu de gand asa ceva. merge ? cum crezi ca se comporta la niste viraje luate mai tare eventual o schimbare brusca de directie.
                    se preteaza mai bine 205/50/16 pe 8j ?

                    oricum deja arata mitic masina.

                    Comment


                    • alessandro
                      205 50 16 pe 8j am eu pe masina...
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Dupa 7 luni de ganduri , idei si eforturi , am considerat ca este necesar sa fac un rezumat a evolutiei masinii ...




                        ENJOY!!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • frumos. la anul probabil adaugi si sub capota, nu?

                          Comment


                          • Maarfa rau!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • frumos!
                              bravo nenea!
                              next?
                              sigpic

                              Comment


                              • Felicitari !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google