My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vai vai da ce tractor e

    nu si in ultima poza ;))
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • Cati km avea distributia?
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • aprox 70.000 doar ca anul masinii si-a spus cuvantul ( 2005 ) !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Nenea am o curiozitate:
          Sa presupunem ca ai fi EXTREM de nevoit sa vinzi masina , cat ai cere pe ea.
          Sper ca nu e cu suparare.Ms.
          Fara Semnatura.

          Comment


          • In general, o masina de genul, nu se va vinde niciodata usor. Ba mai mult, nu se va vinde la un pret nici macar decent la cat s-a investit in ea. In mod sigur se va vinde pe bucati. Daca esti curios de un pret, cred ca 10.000 euro ar fi un pret de bun simt ( pentru ambele parti ) cu care as da-o...
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Jock3r pot sa te intreb si io o intrebare..? portbagajul are 2 moduri de deschidere ?

              Comment


              • Raspuns corect : DA !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • La modul ca il tii tu cu mana in cealalta pozitie ?
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • Ms. Bafta in continuare si asteptam ceva nou marca jock3r! (neaparat cu ajutor din partea lui matheo) Spor!

                    Comment


                    • nu, la modul ca el se ridica normal si inchide tot normal si se poate ulterior lasa in modul "personalizat" sau il pot inchide si deschide in modul "personalizat".

                      Sper cat de curand sa vin cu ceva nou pe piata de tuning din Romania. Nu este ceva wow..dar e ceva diferit Pentru unii va fi ceva banal ptr mine va fi ceva unicat si asta e tot ce conteaza!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Daca e din partea ta cred ca o sa fie WOW pentru toata lumea. )

                        Comment


                        • Nici pe departe aceasta regula. Eu sunt mai mult impresionat de detalii, creativitate si unicitate iar altii apreciaza chestiile care se vad de la un kilometru.

                          ps. Imi amintesc o faza mai mult decat hazlie : dupa ce am montat airride-ul si am facut modificarile in interior ( cu plusare , suporti ceasuri..navigatie..fetele de usi etc etc ) ma intalnesc cu o persoana la Constitutiei care-mi spune : marfa exteriorul dar pacat ca interiorul este stock. Ii zic, pai nu e chiar stock - are si aia are si aia , am lucrat si acolo, acolo e modificat , acolo e custom..etc etc detaliile. La care persoana imi spune : "da mai..dar scaunele stock ??". ii zic..corect, scaunele stock dar interiorul nu se poate numi ca e stock. Dupa o perioada , imi cumpar scaunele actuale, ma intalnesc cu aceeasi persoana in aceeasi locatie: primul lucru spus dupa ce-am coborat din masina :" frate...ti-ai facut un interior bestial" ) Deci...dupa omul respectiv, tot interiorul statea in 2 scaune

                          in plus, tot ce e nou s-ar putea sa nu fie si pe placul tuturor. De aceea inca sunt sceptic in privinta aprecierii sau nu a modificarii minore pe care o voi face in curand..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ai mare dreptate !

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              sunt sceptic in privinta aprecierii sau nu a modificarii minore pe care o voi face in curand..
                              Tu fa modificarea si vedem noi dupa
                              Daca e facuta de tine cu "fratilii" Matheo nu are cum sa fie ceva banal
                              sigpic

                              Comment


                              • Apreciez intotdeauna ajutorul acordat la crearea si punerea in practica a ideilor mele si sper ca intr-un viitor sa ma pot revansa fata de cei care-mi sunt mereu aproape : SanduGolanu, Matheo, Dsign, Dragman , Mgs Service , GhettoTuning, Vali KPT si restul..
                                De data asta, va fi ceva plug and play

                                Inca un mic calup de poze...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google