My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti dai seama ca la cat am muncit/chinuit prea multe detalii nu am primit de la nimeni
    Deci,fara suparare....
    Eu m-am saturat de vanatorii de idei
    Attached Files
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Originally posted by matheo66c View Post
      Iti dai seama ca la cat am muncit/chinuit prea multe detalii nu am primit de la nimeni
      Deci,fara suparare....
      Eu m-am saturat de vanatorii de idei
      unde dau like la afirmatia de mai sus? e munca voastra, experimentul vostru, chiar nu sunteti obligati sa il impartasiti tuturor.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Originally posted by matheo66c View Post
        Iti dai seama ca la cat am muncit/chinuit prea multe detalii nu am primit de la nimeni
        Deci,fara suparare....
        Eu m-am saturat de vanatorii de idei
        deci chiar nu am obligat pe nimeni sa imi dea si mie niste detalii,am rugat daca se poate,ok am inteles nu se poate,nu-i problema,apreciez munca voastra,nu am vrut sa va copiez,eu am ideea mea cam cum sa fac,maine sau poimaine o sa o pun in practica,sa vedem ce iese,si daca o sa mearga nu va suparati daca postez si eu o poza aici ok? O seara placuta va doresc !
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • Nu cred ca are rost sa postezi poza aici fiecare isi face modificarile asa cum doreste si le posteaza in sectiunea lui.
          Ma gandeam...daca nu faceam eu asa ceva, avea cineva initiativa? era doar o intrebare retorica si fara a incerca sa creez alte discutii.

          bafta tuturor !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • daca nu jokero, atunci cine ??
            oricum nu ai facut mare lucru la masina

            Comment


            • Foarte interesanta ideea. Acum nea' matheo ar trebui sa se gandeasca la o deschidere si in partea cealalta ca sa poata puna Jokerul si un wide LCD pe interiorul capotei pe care sa afiseze "Pastrati distanta!".
              Bravo!
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • frumos ! acum ca ai inceput cu asa ceva sa ma astept in continuare la capota ? sau poate usile spate sa se deschida invers ?
                bafta in continuare !
                my ride - still under construction

                Comment


                • Proiect nou
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ce uom ! nu pot face nimic fara sa nu fiu prins !!!!

                    Am revenit din vacanta si am zis sa mai bibilesc putin pe la masina :

                    - anvelope noi Pirelli P0 Nero pentru jantele de pe spate (205.40.17 pe 9 J )
                    - mocheta portbagaj OEM

                    poze ( scuzati mizeria din portbagaj dar am avut putin de lucru... )
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Profitand de ultimele zile de concediu am mai lucrat putin la detaliile la interior : in urma "deflagratiei" extinctorului, s-au produs mici pagube la portiere asa ca le-am dat pe toate jos, am inlocuit catifeaua ( pe care am montat-o mai profi ), m-am mai jucat putin cu filtrele de la boxele fata ( am obtinut un sound mai bun - zic eu ) si am mochetat si sistemul de la portbagaj. Acolo nu a iesit o treaba f buna dar este altceva fata de cum se vedea inainte.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Foarte bine ti-a iesit la usi.
                        Mocheta de origine de unde ai reusit sa o procuri? Si eu vreau sa o inlocuiesc pe cea din portbagaj dar nu am gasit pe nicaieri in zona...
                        Spor in continuare!
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • Multumesc frumos!
                          Mocheta actuala mi-a adus-o un amic din Brasov, la showul de la Piatra Neamt. Din pacate, nu cunosc sursa. daca te chinui putin, cred ca poti face acea mocheta, din cate am vazut nu e chiar asa complicata.
                          ps. daca dai cautare pe net, la aceste mochete, am vazut ca se gasesc..

                          Profitand de o mica deplasare, masina s-a ales cu cateva cadre.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • bai frate in ultima poza zici ca e de jucarie, foarte frumoasa masina, sper sa ne mai surprinzi si cu alte modificari , bafta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Foarte frumoase cadrele.
                              Multumesc pentru informatie.
                              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                              Comment


                              • Felicitari! Masina e demna de aparut in Stance Works...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google