My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pentru increderea acordata. Acolo, este locul unde mi-as dori sa ajung si cred ca as atinge apogeul . Atat pentru a vedea niste jante rare, masini rare, motoare rare si altele cat si sa "defilez" cu autohtona noastra. Si eu sunt sigur ca va capta cateva priviri ( mai ales ca-n Germania/ Austria au inceput sa se exporte f mult Dacia Logan ) dar ei sunt obisnuiti cu motoare de peste 3-400 cai, jante de la 1500 euro in sus, frane de la 2000 euro, vopsea de la 3000 de euro in sus etc! Pentru anul viitor nu mi-am propus prea multe, dar in minte am o excursie la Worthersee, asta e clar! Sa vedem si ce ne va rezerva viitorul.
    Ma bucur ca odata cu aducerea acestui subiect in discutii, mi-ati aratat ca va pasa de o masina, de mine si de o prezenta romaneasca peste hotare. Este un lucru mare!

    Va multumesc inca o data!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • ce conteaza asa mult cati bani ai bagat ? conteaza cum a iesit , si la tine a iesit foarte bine...dar singurele lucruri care nu le-ai modificat -> franele si motorul, deci treci la treaba )))
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • ha, o sa faci senzatie acolo cu autohtona noastra, si ar fii bine sa mearga si cristi_timidu si matheoo, sa fie asa 3 Logane super frumoase, sa vada nemtii ca si in Romania se face tuning de calitate.
        sigpic

        Comment


        • jokere tu ai un logan unic ! tu daca mergi acolo ii dai pe spate nu mai are nimeni logan in Worthersee intelegi ? iar alte marci la fel or sa fie destule . tu ai sa faci senzatie ce boala ) gandeste-te ca ai o masina de milioane ca aspect:| ai increde-re in tine si mergi macar pentru munca depusa in primul rand nu are cum sa rada cineva de tine ! 2 vei avea ce invata si ce vedea ! 3 si in Worthersee masina ta e o noua aparitie ! vei fi respectat

          P.S ; daca as fi regizor as face un nou film transformers cu masina ta ;)
          Last edited by geocsm; 8 November 2012, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Iti dai seama cum o sa fie cand o sa apara loganul pe Vimeo, intr-un video de la Worthersee?
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • O sa fie genial daca te duci acolo...ar trebui sa ne mandrim toti daca apare un logan acolo mai ales ca al tau Cosmine...s dea D-zeu sa te vedem acolo.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                @frs - cand se va organiza un show..si pot ajunge
                @tudor - acolo ..se poarta altceva. Noi ne vedem masinile noastre extraordinare ptr ca nu prea avem cu ce sa comparam cand vor veni cei de acolo cu masinile polisate si pe punti... iti zic eu ca te face sa-ti lasi masina la capat de padure si sa vii pe jos )
                Jante ai, suspensie ai .... curajul nu cred ca-ti lipseste !!!
                Attached Files
                http://www.loganclub.ro/forum/megane...-t37497p8.html

                Comment


                • Masina ai...) hai ca vin si io:>
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • E si normal sa fie alta o cu totul alta liga acolo, uita-te si tu ce salarii au germanii.

                    Masina arata bine, la exterior e perfecta, dar la interior se mai pot face multe.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jokere, te sustin si eu!!!

                      Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner
                      sigpic

                      Comment


                      • La Worthersee Tour, nu era vorba doar de grupul VAG? Ar fi ceva special, dar nu stiu cum ai fi primit, avand in vedere ca nu vad Renault, BMW, Peugeot sau orice alta marga dinafara grupului VAG.
                        sigpic

                        Comment


                        • Acolo nu este vorba de primit sau nu, pentru ca pe strada aia poti trece sau stationa si cu Citroen, masina stock, orice...
                          Enfin...sunt multe de facut la masina si din pacate mai sunt si altele de rezolvat in viata
                          Vedem ce ne va rezerva viitorul
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • acolo oameni sunt nationalisti si isi promoveaza masinile autohtone asa cum in franta vezi foarte multe masini renault, citroen, etc. dintre marcile nemtesti apare vag-ul datorita faptului ca neamtul nu isi cheltuie ultimul ban pe masini si ca odata aceasta marca reprezenta masina omului sarac si au un respect fata de aceasta marca.
                            din pacate noi stim sa criticam marca noastra si nu incercam sa vedem pentru ce a fost facuta, sa fie parctica pentru romani si se pare ca mai sunt si altii care pe langa masini sexy mai au nevoie de o masina care sa faca treaba.

                            mai devreme sau mai tarziu kys-ul va fi acolo cu steagul romaniei pe capota

                            Comment


                            • si eu te sustin...Jokere,
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                              Comment


                              • Cu ce ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google