My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hehe...ce e drept ca la cate posibilitati de a modifica aceasta masina am......dar NU. Imi place confortul pe care-l are ( confort care nu se gaseste nici la Skoda nici la Suzuki ) si nu as mai vrea sa fac rabat de la asa ceva
    In alta ordine de idei..jantele de pe KYS : alte informatii...pe acest thread : http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...3.html?t=45623
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Hmm,ce jante vrei sa-ti iei? Cu ce ne surprinzi iar ?)

      Comment


      • Inca nu m-am decis . Sper sa vina bine pe masina

        In lipsa de alta activitate, am facut pe fuga inca un mic clip cu ce s-a intamplat anul acesta la masina...

        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Frumos clipul si bineinteles si masina Imi poti spune, te rog, melodia din clip?
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • Digital Farm Animals - I Wanna Go Home
            sigpic

            Comment


            • frumos clipul dar si melodia a fost aleasa pe masura,felicitari pt vedeta din video ;)

              Comment


              • Alte jante, hmm , curios

                Comment


                • table de 14", nu?

                  Comment


                  • Momentan sunt in cautare de jante. Nu m-am decis ce model vor fi....
                    Pana una alta, masina va intra la o reconfigurare a suspensiei pneumatice : mufe schimbate, reconfigurarea traseului de furtune, senzor de preziune electronic etc ...Toate de calitate !

                    Astept sa gasesc un loc sa pot finaliza aceasta operatiune.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Mai jos .. dupa reconfigurare ?

                      Comment


                      • mestere o idee de jante aici la asta ''micu' https://www.stancenation.com/2012/11...-mini-clubman/
                        astept cu mare interes sa vad ce alegi

                        Comment


                        • @tiesto - mai jos?? zic ca e destul . Nu, voi scapa eu de multe furtune..cablaraie.....din interiorul masinii si din portbagaj.
                          @valeriu - ms de info. Daca voi vinde jantele actuale in mod sigur nu voi mai lua jante cu buza.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Poate niste jante Rotiform? daca spui ca nu vrei cu buza
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • au scos aia de la tomason unele faine... nu stiu cum arata la tine pe masina dar baga un ochi la ei...
                              Attached Files
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • La ce scor mai sunt si astea!!!!!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google