My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parerea mea e sa il pui la nivel cu parbrizul cum e in poza postata de mine mai in spate...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • paravantul arata bine dar barile transversale nu imi plac si sunt sigur ca si tu ai unele obiectii legat de ele si nu cred ca va sta mult acolo

      Comment


      • Nu cred ca e ce trebuie...acum tu stii..
        I My Honda !

        Comment


        • urat ... nu mi place!!!

          Comment


          • Barele alea sper sa nu le tii prea mult pe masina pentru ca strica tot aspectul.In rest felicitari pentru masina.E perfecta.

            Comment


            • Treaba cu barile astea e mai mult un curent nou si arata foarte bine. Mie unul imi place cum arata. Si cel cu colt din ghetto are, groza are, dar el le foloseste pentru bike-uri. Treaba-i ca la 140km/h deja suna urat si tin mult masina, asta stiu pentru ca am avut, dar cu paravantul cred ca e ok. Oricum pentru show sunt super.
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • Incearca niste bari longitudinale .Confectioneaza-le . Dar sa nu se prinda de plafon , logic . Nenea marius(matheo ) cred ca stie la ce ma refer.
                sigpic

                Comment


                • Belea masinuta . PS:Schimba stergatoarele

                  Comment


                  • am avut azi placerea de a admira loganul pe care pana acum l-am vazut doar in poze, si am stat de vorba cu propietarul,...este prima oara cand scriu pe acest thread, pana acum doar am citit si am admirat fotografiile! nota 10 pentu amandoi!

                    Comment


                    • Felicitari pentru premiu !!!
                      Drum bun !!!
                      P.S.
                      Era sa uit.
                      Mi-a facut placere sa ne revedem si sa bem impreuna din sticla din care m-ai cinstit.
                      Last edited by FastFurious; 7 October 2012, 20:59.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • @jenu - si mie mi-a facut placere sa te cunosc si poate mai reusesc sa vin prin zona ;)
                        @ Radu - placerea a fost de partea mea. Ma bucur ca ne-am "impartasit" amandoi )

                        In seara asta, cu ajutorul lui Fofonea am reusit sa mai aduc la nivel bara fata - imi stateau pe creier lufturile. Ii multumesc inca o data pentru ajutor - 2 maini in plus si o lanterna conteaza enorm
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Ce premiu ai luat? Nu ai niste poze?
                          MY CLA

                          Comment


                          • pffffffff Super! Ce rau imi pare ca nu am stiut de show....! Ca veneam si eu... felicitari!
                            MY CLA

                            Comment


                            • Cum locul 3??? La ce masini au fost acolo, masina ta a fost de locul 3?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google