My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probabil a vrut sa vada daca este vopsita sau colantata

    Comment


    • jelly..in mod sigur asta a fost motivul.Daca era rau intentionat dadea cheie de colo pana colo.
      Tocmai am urcat inapoi bling bling-urile pe masina e muuultmai frumusica decat cu table
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • salut zimi te rog si mie cat ai platit la rar am ramas si eu fara talon din cauza la cauciucuri si am vorbit cu cineva mia zis k ma costa 220ron ,tu cat ai platit taxa la rar si vreau sa te intreb daca ai talon nou(european)
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • taxa 90 ron. Am talon european!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Thejock3r: Ce iti mai place sa asculti muzica la maxim ,te-am vaz iar in seara asta mi-au atras atentia xenoanele)
            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

            Comment


            • eh..nu era chiar (minodora) la maxim !

              Azi mi-am achizitionat 2 anvelope pe fata , Kumho , 205.40.17 . Acum nu mai stau cu stresul anvelopei cu galma pe care o aveam
              Supriza placuta ( zic eu) pe care am avut-o a fost cand am pus o janta cu anvelopa sa o echilibrez si sa observ ca erau perfect echilibrate fara sa folosesc plumb.
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Ce vad eu e ca ai pus numarul...jos cu el ) !!

                Comment


                • foarte frumos.. la cat mai multe drumuri ...
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                  Simply Stance

                  Comment


                  • cand te-a oprit Garcea ti-a zis ceva de numar ca nu il ai montat pe bara?
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • 90 % din motivul opririlor pe care le-am avut pana acum( nu au fost multe) a fost din cauza numarului. M-am decis sa-l port ptr ca nu intotdeauna am parte de oameni ai legii intelegatori . practic, motivul real al opririi mele a fost lipsa numarului, ulterior ajungandu-se la suspendarea talonului , pe motiv de anvelope....
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Daca vrei sa ma ajuti si pe mine, am o intrebare legata de masina...Unde ai montat stropitoarele de parbriz???Mi-au facut baietii o surpriza si mi-au astupat gaurile de pe capota, si as vrea sa stiu de la cineva care are deja un loc bun de montat!

                        Comment


                        • Macar pune-l la locul lui numarul .. Parca acolo nu da prea bine

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            90 % din motivul opririlor pe care le-am avut pana acum( nu au fost multe) a fost din cauza numarului. M-am decis sa-l port ptr ca nu intotdeauna am parte de oameni ai legii intelegatori . practic, motivul real al opririi mele a fost lipsa numarului, ulterior ajungandu-se la suspendarea talonului , pe motiv de anvelope....
                            poti da niste detalii despre cum se rezolva talonul suspendat ? si ce amenzi se platesc. vreau sa mi iau la primavara 195 sau 205 da imi e frica cu nescolitii astia

                            sunt cretini. daca imi iau 195 50 15 pe 7j nu e bune giantele sunt ilegale. dar daca imi iau 185 65 15 si le fac fisting pe 8j cu mari sanse de a ajunge in santuri e legal. daca printr un miracol pun 185 65 15 pe jante de 16 e legal

                            Comment


                            • numarul, oricat de urat ar arata acum, unde este montat, nu pot sa-l pun la locul lui intrucat nu vreau sa dau gauri in bara iar cu banda dublu adeziva frec prea mult la bara si risc s-o zgarii, dupa ce dau nr jos..
                              Stropitorile de parbriz nu le am montate. Skandal a gasit o solutie ok..ppoti lua legatura cu el...
                              @Alessandro - dupa ce-ti ia talonul, achiti suma de 260 ron sau 130 in 24 ore.. in termen de 15 zile te prezinti la unitate RAR cu dovada si cartea masinii pentru a verifica inspectorii ce si cum. Dupa asta, ei iti elibereaza dovada cu o chestie de siguranta pe ea si te prezinti cu acel document la Politie, pentru ati ridica talonul... Cam astia sunt pasii...

                              Stropitorule inca nu sunt montate. Skandal a gasit un loc mai special, unde le-a montat. Poti vedea pe thread la el...
                              Numarul nu vreau sa-l pun la locul lui intrucat nu vreau sa dau gauri in bara iar daca folosesc banda dublu adeziva, cand vreau sa-l dau jos risc sa zgarii vopseaua cand incerc sa dau banda jos ...
                              @alessandro - cand iti ia talonul iti elibereaza o dovada de 15 zile. Dupa 15 zile te duci la unitate RAR cu dovada in original, cartea masinii, buletinul tau si aprox 90 Ron (taxa rar) . Acolo, un inspector , vede ca ai adus masina la standard si-ti da ceva la mana cu care te duci la Politie sa-ti recuperezi talonul.. Cam astia sunt pasii...
                              Last edited by Thejock3r; 18 September 2011, 12:39. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • La cate modificari ai facut, de ce nu gandesti un sistem sa rabatezi numarul, ceva cu un fel de balama si pe verso scrii ceva ce-ti place pentru prezentari.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google