My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jokere fa un photo shoot cu brabusu alaturi asa incendiar de vara
    sigpic

    Comment


    • va urma

      i-am promis ca el este primul care o pozeaza pe brabusoaica
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • deci ... NO COMMENT. Jokere daca o lasi si mai jos te angajaza astia la primarie sa cureti capitala )))

        Acu serios vorbind tare frumos ii mai sade. Felicitari nota 11+
        Super Oferte Accesorii Logan

        Comment


        • Originally posted by soboBN View Post
          Singura piesa care o stiu, e El Negro - Ploaia. Iar cealalta e cantata de Zdob si Zdub, dar nu stiu cum ii spune mai exact.
          Din video 4 ma scuzi ... :d
          sigpic
          Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

          Comment


          • salut

            ai o masina facuta cu mult bun gust, de jante nu mai zic nimic ca sunt criminale . asa ca la cum arata masina acum poti pune in continuare poze ca nu ne saturam ....

            Comment


            • Si eu mai vreau poze, dar de sub capota, aripa sau din interior. Daca tot o napadit Clujenii topicul.

              Comment


              • http://vimeo.com/25858961 sper sa nu se supere Cosmin! Frumos!

                Comment


                • Ce frumos este loganul acela rosu, chiar imi place

                  Comment


                  • haha...culmea! si mie-mi place Loganul ala

                    ps. nu vreau sa o luati ca pe o lauda insa in video se vede ca m-am luat dupa acel renault de BG. Era diesel iar la 170km/h ( pe ceasul meu ) s-a dat deoparte cu tot cu fumul dupa el
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Frumos ! Alo nenea, ce este orga aia de lumini la tine,nu ai masa buna la stopuri,la frana se aprinde si semnalul si invers .
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • nu nenea este o orga organizata La frana mi se aprind atat ceata cat si marcharierrul ca in imaginea atasata!
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • si cand dai marsalier faci semne cu lanterna pe geam ?

                          (stiu secretu)
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            nu nenea este o orga organizata La frana mi se aprind atat ceata cat si marcharierrul ca in imaginea atasata!
                            Aha inteleg acum ,am crezut ca sunt ceva defecte,mi-a sarit in ochi si stiu ca mai fac figuri stopurile.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • cu cat se aprind mai mult..cu atat sansele ca spatareanu' sa ramana intact
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • hihih.... sa facem pom de craciunnnnn

                                va mai stresez cu ultimul filmulet , cu intoarcerea de la Cluj!

                                enjoy

                                Plecarea de la Polus Tuning Show Cluj si drumul inapoi spre Bucuresti, cu Ghetto Cult si alte masini de la eveniment, pe autostrada, la apus.
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google