My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicitari JOKERE, pentru masina ta unicat, poate la anul viitor vom face un stand logan club din toata tara.....
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • Felicitari pentru aparitia la aceste eveniment ....incet incet iesim si noi in lume .....
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • la cat mai multe expozitii cosmine si in legatura cu premiu nu ai ce face in arta asta exista masini mai apreciate care iau premi .Ei can vad logan zici ca il vad pe dracu ...........Asa ca e bine ca am avut si noi de la club mai multe .............bafta
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Felicitari pentru participare...ai un SuperLogan ca sa zic asa
          Sa ne auzim de bine.
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • eu te felicit pentru participare si pentru ca ne'ai reprezentat ai o sotiara foarte foarte zambitoare , nu ratezi nici un moment cu minunatul tau aparat f0t0

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              Multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase si pentru voturi. pPtr mine a fost o experienta frumoasa iar din cate am citit si pe acest forum si pe altele , fara lipsa de modestie spun ca nu am facut de ras Logan Club Bucuresti. Impreuna cu cei implicati direct in aceasta aparitie ( carora le multumesc mult ) am incercat sa facem un mic show care ne-a cam scos din anonimat. Le multumesc baietilor care m-au ajutat la amenajarea standului, la curatarea masinii, la transportul meu ...si celor din toata tara care au venit la mine, ne-am salutat, am stat de vorba, pozat.....etc etc.
              In legatura cu premiul, pot spune ca nici un Logan prezent la expozitie nu a avut parte de vreunul...
              cateva poze de la mine..

              Uite ca nu este chiar asa cum spui tu.Au fost dacii premiate , ba mai mult un logan a fost premiat:
              "Top Autohtona
              Dacia 1300, nr 161
              Dacia 1300, nr 109
              Dacia Logan, No Speed Limit - GGD, nr 87"
              In link-ul de mai jos se pot vedea toti castigatorii:
              http://forum.*******.ro/619-*******d...ning-show.html

              Bafta pe viitor!!!
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • inseamna ca sunt intr-o eroare totala : am vb cu dany ( ggd ) dupa premiere si mi-a zis ca nu a luat nimic.. ! ( era destul de suparat ) .
                Posibil ca el sa nu se fi auzit...
                Scz ptr inducere in eroare
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Eu am citit pe pagina celor de la 4******, post postat de:"Hondarul
                  REDACTOR 4******"
                  Nu inventez.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • felicitarii jokere, sa ne revedem cu bine
                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari nene Cosmin pt participare, care a fost o reusita din plin. Acum poate lumea incepe sa vada cu ochi mai buni Loganul. Felicitari inca o data si bafta pe mai departe.
                      P.S.: Uite aici un clasament Top 10 masini, bazat in urma votului telefonic. Bravos!! Loc 5.
                      http://www.*******.ro/*******DAYS-20...ing-top10.html
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • Felicitari si de la mine!
                        Imi place cum da sigla Logan Club pe Kis-ul tau!

                        Comment


                        • Inca 3 poze de la romexpo,frumoasa masina.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Locul 5 imi apartine datorita voua asa ca am sa impart aceasta reusita impreuna cu voi Va multumesc pe aceasta cale!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Sper sa nu ma traga nimeni de urechi,pozele nu-s facute de mine,sunt de pe forumul organizatorilor.

                              Comment


                              • Cursa...Tinerete vs. Batranete...nenea Jokere.........sau trebuia sa postez "liniute curse raliuri etc LOGAN" ?


                                Cea mai frumoasa poza...sa traiasca micuta nenea
                                Attached Files
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google