My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu eram azi jockere de te-am claxonat cu loganu break, frumoasa masina mai ai :P
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • Superba masinuta !
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • aaaaaaaaa....e colantata???!!!macar e la pilot?
        fratioare,inca o data,sa iti dea Dumnezeu sanatate,ca frumoasa masina mai ai!te salut cu respect

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post
          inseamna ca sunt intr-o eroare totala : am vb cu dany ( ggd ) dupa premiere si mi-a zis ca nu a luat nimic.. ! ( era destul de suparat ) .
          Posibil ca el sa nu se fi auzit...
          Scz ptr inducere in eroare
          dupa o lunga disparitie de pe acest forum,intru sa postez si eu! Culmea la acest Logan!
          Am fost premiat,dar cica nu am auzit cand au strigat premiile, au venit la sfarsit la mine sa ma intrebe de ce nu mi-am ridicat cupa!
          Nu eram suparat ca nu am luat plasticul ala de 25 lei, ma enerva faptul ca cei de la 4 T U N I N G isi bat joc de participanti.
          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
          : 0722.526.317 0765.488.804

          Comment


          • bravo ma dany, lasa ca tot loganist de-al nostru esti, felicitari pentru participare si reprezentare tuturor loganistilor ! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • KYS-ule KYS-ule azi erai pe la Obor,ce cautai pe acolo?

              Comment


              • acolo stau

                cateva poze din weekend...
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • frumoasa masina.
                  succes in continuare cu ea si la cat mai multe premii
                  sigpic

                  Comment


                  • daca si interiorul se va ridica la calitatea exteriorului, faci praf pe toti! Ma bucur ca un Logan poate deveni asa frumos.

                    Comment


                    • cosmine frumoasa a iesit masina
                      imi place cum a iesit dupa atitea absente pe la poli in sfarsit am reusit sa o vad live

                      Comment


                      • Stiu ca tu nu te superi si accepti si pareri contra asa ca: Sorry!
                        In opinia mea ceva nu merge intre culoarea jentilor si restul.
                        Scuze inca o data(stii ca-mi place Kis-ul).

                        Comment


                        • din critici a ajuns masina unde a ajuns ;) nu au cum sa ma supere daca sunt spuse in baza unor idei fondate. Asa e, nu merge momentan insa ma gandesc si la faptul ca acest colant este trecator.....sper ca intelegi unde bat
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ai facut tu pocinog si ai afumat farurile! Mai mai mai...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              din critici a ajuns masina unde a ajuns ;) nu au cum sa ma supere daca sunt spuse in baza unor idei fondate. Asa e, nu merge momentan insa ma gandesc si la faptul ca acest colant este trecator.....sper ca intelegi unde bat
                              pana cand se strica colantul strangi tu bani si o vopsesti

                              Comment


                              • e folie nenea..si a fost pusa ptr show. Doar ca show-ul ptr mine inca nu s-a terminat ))
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google