My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc tuturor pentru aprecieri ! before - after ... ( diferenta de 1 an de zile)
    - mic update - am vopsit la culoarea masinii sprituitorile
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Hai ca nu e mare diferenta )) , bravo,felicitari.
      Bafta in continuare.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Auzi, ne spui si noua a cui este masina din prima poza ? Felicitari Cosmin, este superba.

        Keep going....
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Masina asta arata din ce in ce mai nasol........glumesc
          E o minunatie de masina...,nici acuma nu imi vine sa cred cat de mult o schimba bara fata
          Bravo domnu

          Comment


          • Si acum sa fim putini mai cocalari:
            Ba manca-ti-as, da ce i-ai facut fratica la masina? Ai stricat-o vere. Pnuei acu niste prelungiri asa ca sa para mai frumoasa, si niste croame de moare dusmanii nostrii de ciuda.

            Sa revenim:
            Se vede domnule o diferenta majora. Bara fata va ramane neagra? Nu am cuvinte. Acum poti concura foarte usor cu dsing (o diferenta ar fi ca una bucata masina albastra e facuta pentru rally iar cealalta bucata e facuta mai de oras in rest, ar fi foarte asemanatoare). Felicitari omu.
            sigpic

            Comment


            • Multumesc.. Destul de des ma uit la cum arata pe vremuri inainte de a intra pe forumul Logan Club !
              Bara fata nu este inca finalizata !

              Ps. Nu exista intrecere intre mine si dsign C U P-ul lui e special in felul lui , a mea.. vedem ce va iesi....
              Last edited by Thejock3r; 6 July 2009, 19:07.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • daca pun si eu poze cu masina inainte ca sa fiu membru pe forum.....o rade-ti de va c****i pe voi

                nu o prea vad nici pe a lu thejock3r de oras....prea sport...;)
                Last edited by FloNZN; 6 July 2009, 21:25. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Auzi, ne spui si noua a cui este masina din prima poza ? Felicitari Cosmin, este superba.
                  Aia din prima poza e a lu' Jocker. Intrebarea e a cui e aia din a doua poza ?


                  Mai ia o pauza ... esti pe turbo sistem ca salam ? ... In 3 luni ai facut la modificari ( FELICITARI )

                  Comment


                  • Pur si simplu oribila....in prima poza.
                    M-am uitat mai atent la jante, si mi-am reconsiderat atitudinea.
                    Sanatate si spor la lucru.

                    Comment


                    • salut,

                      Am mai vazut masina aia , si acea prelungire este plinta de parchet indoita la cald.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • Asa, si? Daca te uitai mai atent la poze vedeai bara noua in lucru, care nu va mai avea deflector.

                        Ce diferenta enorma, bai glumetule... Dar si cata munca. Numai cat stiu eu de faruri, capota si portbagaj, ca doar am fost partas.

                        Hai sa fie cu noroc
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • bad boy look ... s-ar parea ca e ultima fita in materie de tunning la logan ...si arata criminal de bine !!!!!
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • hopa tropa.....
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Asta da
                              Pot sa zic super
                              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                              Comment


                              • cat te-a costat si de unde ? am vrea si noi
                                http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                                Sony/Magnat/Alpine/Focal

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google