My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skypee View Post
    nu vad nimic special la loganul tau !
    Ai dreptate.............phahahaaa). De alea standard ce sa mai spunem?

    Ontopic: Foarte frumoasa a iesit, ar mai merge niste oglinzi de Prestige si ai terminat tot tacamul cu exteriorul Cosmin. Grila banuiam ca va fi ca aceasta (a dat boala-n toti, nu mai e la moda plasa), ma bucur ca nu ai vopsit-o, arata foarte interesant, nu este vulgara si totodata este eleganta!!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Frumos ...te astept pe la un fulger sa o vad in realitate........iar pentru baiatul care a zis ca nu vede nimic special ii recomand niste dioptrii mai mari ..foarte mari
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by skypee View Post
        Am citit 800 si ceva de posturi am zis ca masina ta e cea mai tare , dar de unde, tu mai mult stii sa comentezi ce fac altii si sa spui ca nu e bine , nu vad nimic special la loganul tau !
        Nici pe departe si pacat ca nu-l cunosti ca om. N-o face din invidie sau cu rautate, believe me daca vrei. Daca isi spune punctul de vedere o face in mod constructiv, nimic altceva.

        Cosmin, felicitari din nou. Eu unul ma declar fan al masinii tale. Toate cele bune.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Cosmine a iesit super masinuta cu cat mai cleen cu atat mai frumoasa!

          Comment


          • Sa-mi bag ...ce bine arata.In sfarsit vad si eu tuning pe una colorata ca si a mea.Pfuai,n-am cuvinte..ce sa mai..Super tare.Tine-o tot asa.

            Cred ca skypeee a glumit,altfel nu se justifica afirmatiile lui.
            Last edited by soboBN; 28 July 2009, 00:53.
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • Originally posted by skypee View Post
              Am citit 800 si ceva de posturi am zis ca masina ta e cea mai tare , dar de unde, tu mai mult stii sa comentezi ce fac altii si sa spui ca nu e bine , nu vad nimic special la loganul tau !
              Ai dreptate, s-o luam pe rand:

              -Nu are semnul de Nike pe luneta
              -Nu scrie Gica Boss
              -Nu are stikere cu splash-uri roz pe capota
              -Nu are spoturi de bar in loc de proiectoare
              -Nu are cauciucurile scrise cu marker alb
              -Nu are stick-ere cu NOS, BREMBO, GREEDY si alte marci de tiuning
              -Nu are cd-uri in parbriz sa nu-l mai ia radarul
              -Nu are carpeta cu "Rapirea din Serai" pe bancheta spate
              -Nu are scris pe portbagaj "TDI" sau "V6"
              -Nu are butelia de GPL nichelata si pe care sa scrie NOS
              - etc.

              In concluzie, asa este..."n-ai ce sa vezi" la masina lui Joker-ul
              Last edited by darksid3; 28 July 2009, 01:10.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • chip ap za gud orc! ;)
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Modificari cu gust asa cum ne-a obisnuit.Poate iau si altii aminte si invata ca pe un forum auto poti foarte bine sa accepti si critici atunci cand sunt intemeiate si sa incerci sa revii pe drumul cel bun cand o iei pe aratura.El exact asta a facut si uite ce a iesit,ma uit si acum la poze de acum 2 ani si vad cat de multe modificari a suferit masina intr-un timp relativ scurt. Bafta in modificarile urmatoare....ca sigur vor mai urma..!

                  Comment


                  • skypee.. te rugam sa justifici afirmatiile si poate o sa fim de acord cu tine.. deci mi-e foarte greu sa cred ca ai cum sa aduci argument solid la spusele tale.. sau si mai bine, pune o poza cu masina ta sa facem o comparatie..

                    @ Jok3r.. ai un LOGeNiAl abia astept s-o vad pe viu..
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • In sfarsit...de cand asteptam poze sa vad cum e cu barile vopsite integral!!
                      FFFF Frumos....tot respectul, a iesit de nota 10.Bravo jokere, sper ca si altii sa invete de la tine!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • @ Skypee - iti respect parerea
                        @ restul loganarilor - lasati-l va rog pe skypee in pace. E parerea lui si ,uitati, de cand mi-a scris postul acela, m-am uitat mai atent la masina mea si am observat ca are dreptate. Nici mie nu mi se pare acum ca am ceva mai special la ea )
                        Multumesc tuturor ptr cuvintele frumoase si cum naiba sa nu mai lucrez la ea cand primesc asemenea replici din partea voastra??
                        Masina va ramane asa o perioada nedeterminata de timp. Ii voi baga benzina si ma voi focusa pe plimbari...MUUUULLTE .

                        PS. Dark sper ca nu te superi daca-ti voi fura toate ideile si le voi pune in practica???!!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Superba. Norocoasa masina mai ai ). Oricum, merita fiecare banut cheltuit, la felul cum arata. Felicitari pentru investitie, a iesit super bine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu Cosmine, nu ma supar. Ma bucur sa-ti fiu muza in procesul de "infrumusetare" al masinii
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Doamne dar ce va aprindeti (a fost o gluma ) , este o masina foarte reusita , se vede ca s-au investit foarte multi banuti si ca proprietarul a pus mult suflet , Bafta in continuare si sa nu aveti "necazuri" in trafic, va doresc o zi buna tuturor .
                              Skypee™

                              Comment


                              • adica wtf ya yo, yippie ya yo jokere !

                                nota 10 adica ce yo? nu domne wtf ya yo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google