B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ultima poza era de la prima tentativa de reglare, asa e acuma
    Attached Files

    Comment


    • Mi se pare mie, e de la poze, sau nu au acelas unghi?
      sigpic

      Comment


      • ai dreptate dar cred ca e o problema cu puntea ca doate piesele puse sunt egale ca dimensiuni

        Comment


        • Nu am inteles motivul pentru care ai vrut sa faci aceasta mutare si nici nu ma intereseaza .Din punctul meu de vedere ( sincer) masina arata f urat cu acel camber.
          no offence.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • arata bine

            Comment


            • cred ca ar da bine cu jante ceva mai late. 9J+ si cu un strech agresiv.

              Comment


              • mai late nu,problema e ca pe spate am amortizoare de altfel decat aveti voi pe masina si se lasa suficient incat sa imi atinga in imbinarea dintre bata si aripa, asta e motivul pt care am optat la aceasta modificare,nu vreau sa trezesc polemici pe aceasta tema ca cutare e mai jos ca mine si asa mai departe,eu folosesc masina in fiecare zi pt uz personal nu ca sa o scot doar in weekend pe strada
                Last edited by hmv86; 25 February 2013, 00:17.

                Comment


                • n-are nici o legatura iesitul de weekend cu aratatul bine...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • sincer Cosmin "live" se prezinta cu totul altfel, in poze iese ciudat nici mie nu imi place ,probabil se vede urat si dun cauzaca pe fata sunt drepte si de acolo apare diferenta asta asa de mare

                    Comment


                    • mai aparem cu inca o mica achizitie de la Magnat ,defapt pot spune ca e mai mult un cadou de ziua mea, nu e cine stie ce dar va mai anima putin interiorul masinii, pe viitor o sa ii fac o cutie mai profi
                      Attached Files

                      Comment


                      • pana una alta am decis ca trebuie sa revopsesc bara fata mai repede decat ma asteptam , de vina a fost un mega boltar de bca pe care pur si simplu nu l-am vazut , revin maine cu paguba , Canto tu l-ai vazut sau ai avut noroc cand ai plecat si nu ai dat peste el?

                        Comment


                        • Da se cam tin ghinioanele de tine, pragul acum bara...! Prea repede ai trecut la configuratia de vara parerea mea!

                          Comment


                          • daca era zapada pe undeva mai ziceam da asa .........ehh nu imi fac griji pana la urma se repara tot, noi sa fim sanatosi

                            Comment


                            • Vorba aia fibra se pune inapoi sanatate sa fie!

                              Asa e zapada nu a mai fost dar drumurile sunt praf dupa scurta iarna.... nu ca nu ar fi de obicei, asa ca nu sti peste ce crater poti da!

                              Comment


                              • " beleaua "......pragul l-am terminat de finisat , mai trebuie doar vopsit
                                Attached Files
                                Last edited by hmv86; 3 March 2013, 00:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google