B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am eu impresia sau la pasajul aripii dreapta-spate a iesit putina rugina?
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • pietricele...

      Comment


      • cu discurile astea van+etrieri pedala de frana tine mai jos decat cele anterior?

        Comment


        • Originally posted by retro 590 View Post
          Am eu impresia sau la pasajul aripii dreapta-spate a iesit putina rugina?
          este , maine o rezolv si pe asta

          Originally posted by darkman View Post
          cu discurile astea van+etrieri pedala de frana tine mai jos decat cele anterior?
          tine mai sus nu mai jos

          Comment


          • Salut acuma nu mai ai pic de luft bravo.

            Comment


            • inafara de o suma fix pe fix nu am cu ce sa va mai delectez momentan , momentan masinuta primeste doar benzina si talpa iute
              Attached Files

              Comment


              • O poza cu domnita de prin februarie. O aveam in telefon de cand te-am prins pe la Baneasa si acum mi-am adus aminte de ea.
                Attached Files
                real power..... diesel power by

                Comment


                • ce murdara era

                  Comment


                  • urata rau iarna
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Se merita sa pun trapa pe logan ,avand in vedere ca o primesc moca si nu am AC ? Pareri pro si contra

                      Comment


                      • masina ta arata intr un mare fel,cu trapa aia eu zic ca strici aspectul,nu te bucura ca e moca eu unul nu as pune asa ceva,dar e decizia ta,bafta!

                        Comment


                        • Eu unul zic ca nu. E foarte mult de munca ca sa o pui plus ca trebuie dupa iar revopsit plafonul.

                          Si daca ai nesansa sa nu fie chiar ok ceva la ea o sa te trezesti cu apa in masina.

                          Alegerea iti apartine.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • de la ce masina vine trapa?
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Daca trapa nu este de firma iti recomand sa nu te bagi deoarece sunt foarte pacatoase. Unchiul meu a avut trapa aftermarket si a ajuns sa o lipeasca cu banda adeziva deoarece se infiltra apa.
                              Ideea este ca se taie plafonul .........nu ca o aripa sau capota ca sa zici ca o inlocuiesti repede si ieftin.
                              real power..... diesel power by

                              Comment


                              • mare dreptate aveti ! marele dezavantaj este acela cu infiltrarea apei , dar daca e pusa de un meserias si e o trapa ok , chiar se merita . Eu unul am avut trapa la vechea Dacia 1310 , celebrele dacii de ungaria si nu aveam probleme absolut de loc cu infiltrarea apei , nici de la ploaie , nici de la topirea zapezii , iar sa conduci cu trapa deschisa , mie unul imi e dor de perioada aia , mai ales pe caldurile astea . Decizia iti apartine , iar daca te hotarasti , mare grija unde si cine ti-o monteaza . Mult succes ! ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google